סוגרים הכל לדירה

שיפוצים

איך יוצרים זוגיות מופלאה בין מעצבת לקבלן שיפוצים?

ההחלטה להפקיד את התכנון בידיהם של מעצב או מעצבת פנים היא מבורכת. הם יידעו לנצל את המרחב באופן אופטימלי וליצור שפה עיצובית. וכדי שהתוצאה תהיה מושלמת בסוף התהליך, חשובה הזוגיות בין המעצב לבין קבלן השיפוצים. כמו בכל זוגיות מוצלחת, תקשורת טובה וחלוקת תפקידים ברורה הן תנאים הכרחיים להצלחה.
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
עיצוב דירה
התחל כאן

בשנים האחרונות התפתחה מאוד בארץ המודעות לחשיבותו של עיצוב פנים. רבים מבינים שאם כבר החליטו להשקיע בתכנון ביתם ובשיפוצו, כדאי שישקיעו גם בעיצוב הפנים שלו. ההחלטה להפקיד את התכנון בידיהם של מעצבת או מעצב פנים היא מבורכת – הם יידעו לנצל את המרחב באופן אופטימלי וליצור שפה עיצובית שתקשר בין כל החדרים והחללים בבית. וכדי שהתוצאה תהיה מושלמת בסוף התהליך, חשובה מאוד הזוגיות בין המעצבת (או המעצב) לבין קבלן השיפוצים. כמו בכל זוגיות מוצלחת, תקשורת טובה וחלוקת תפקידים ברורה הן תנאים הכרחיים להצלחה.

תקשורת ישירה ובונה

הקשר בין המעצבת (או המעצב) לקבלן השיפוצים במהלך השיפוץ הוא תנאי הכרחי להצלחת השיפוץ. עליהם לדבר באותה השפה, לשתף פעולה ולדעת לפתור בעיות בשטח (ואין שיפוץ שלא צצים במהלכו עניינים כאלה ואחרים), מבלי לערב את הלקוח. קבלן השיפוצים צריך להיות בטוח שהוא הבין את התכנית העיצובית על בוריה לפני שהוא ניגש למלאכה. המעצבת צריכה לוודא זאת. עליה גם להיות זמינה בשבילו לשאלות. התקשורת ביניהם צריכה להיות בונה, ישירה, פתוחה ועליהם לפעול יחד למען מטרה משותפת – הצלחת השיפוץ.

חלוקת תפקידים ברורה

המעצבת או המעצב הם המתכננים בעלי החזון ואילו קבלן השיפוצים צריך לדעת לתרגם את החזון למציאות מושלמת בשטח. יש לקוחות שחושבים שהמעצבת או המעצב ינהלו את כל התהליך ויבקרו בשטח מדי יום כמעט, אבל זהו אינו התפקיד של המעצב לשם כך ישנם מפקחי הבניה. מעצב/ת פנים יכולים לבדוק את עבודת הקבלן לראות שהתכנון אכן הועבר לשטח בצורה מושלמת ואם לא כך הדבר לתקן ולסדר אך זה לא ריאלי ובפועל לא קורה. ייתכן שהבעיה טמונה בתיאום ציפיות לא־נכון של המעצבת עם הלקוח או באי־הבנה. מעצבי הפנים אמורים לעצב, לתכנן, ליצור. כלומר, עליהם ליצור תכנית־על עיצובית מפורטת וברורה שכלולים בה כל בעלי המקצוע הנדרשים – נגר, איש אלומיניום, איש מיזוג, אינסטלטור, חשמלאי וכדומה – וכתב כמויות מפורט ומדויק שיהיה בסיס לתמחור השיפוץ. הם גם אמורים לתת תכנית עבודה ספציפית לכל אחד מבעלי המקצוע. הם אינם מוסמכים לנהל את התהליך, ובטח שלא לפקח על עבודת הקבלן, והם אינם נוכחים בשטח יום־יום שעה־שעה.

היכרות מוקדמת או בליינד־דייט?

רבים תוהים אם כדאי שתהיה היכרות מוקדמת בין המעצבת או המעצב וקבלן השיפוצים או שאולי כדאי שלא יכירו זה את זה (כדי שיפקחו זה על זה). התשובה לדילמה היא חד־משמעית – המעצב/ת לא יכולים לפקח על טיב עבודות הקבלן זאת אינה העבודה וההכשרה שלהם. היכרות מוקדמת ושיתוף פעולה הם תנאי הכרחי לפרויקט שיפוץ מוצלח. המעצבים מתכננים בדו מימד והקבלן מתרגם את התוכנית הזו לתלת מימד. חשובה היכרות מוקדמת לצורך שיתוף פעולה מוצלח. פרויקט שיפוץ הוא זוגיות לטווח קצר ועליו להתקדם בקצב המתוכנן כדי לסיימו בזמן. המהות צריכה להיות השיפוץ ולא היחסים המקצועיים בין המעצבת לקבלן. אין זמן להיכרות, ליצירה של בסיס עבודה משותף ולבניית תקשורת. המיקוד צריך להיות אך ורק העניין עצמו. עליהם לפעול כצוות מתואם ומסונכרן שכבר מורגל בעבודה יחד ובו כל אחד יודע את תפקידו ואת תחום אחריותו.

צוות לעניין

הקמנו את "סוגרים הכל לדירה – שיפוצים", חברת השיפוצים ועבודות הגמר הראשונה בישראל, ויצרנו סטנדרט חדש בשיפוץ דירה – כל התהליך תחת קורת גג אחת (ותיאום מושלם בין התכנון לביצוע):

א. מדידה ותכניות – מודד מוסמך יבצע מדידות מדויקות בבית. הן יהיו הבסיס לכתב הכמויות ולתכנית העיצובית. לרשות הלקוח לרשות הלקוח תעמוד מעצבת פנים שתתכנן ותעצב את השינויים הרצויים.  השלב הזה יסתיים בתכנית עיצובית ובכתב כמויות מפורט, מדויק ומקצועי.

ב. בקרה – בקרה של התכניות, של המפרטים הטכניים ושל כתב הכמויות ומדידות מדויקות תיעשה בידי מהנדס אזרחי בעלי ניסיון של יותר מ-10 שנים. בסוף השלב הזה יוגדרו בבירור תקציב, לוח זמנים ותכולת השיפוץ.

ג. הכנות וביצוע – הכנת הבית לשיפוץ, כמו אריזת חפצים וכיסוי רהיטים ומוצרי חשמל. תחילת הביצוע בשטח: אל הבית יגיעו צוותי עבודה מקצועיים, מנוסים ומוכשרים, וכל בעלי המקצוע הנדרשים – איש אלומיניום, נגר, אינסטלטור מוסמך, חשמלאי מוסמך, מתקין וטכנאי מזגנים מורשה. אנחנו אחראים לעבודה ולתוצאות של כל בעלי המקצוע שאנחנו מזמינים. לניהול התהליך אחראי מפקח בנייה מורשה, לפיקוח ולבקרה עליו אחראים מהנדס אזרחי ובקר איכות.

ד. סיום – בסוף השיפוץ יגיעו לבית מדביר מוסמך וחברת ניקיון מקצועית כדי להכין אותו למגורים מחדש.

רוצים ליהנות מזוגיות מופלאה?

טוסו לחופשה, צאו לבלות, סעו לטייל. אנחנו נתכננן, נבצע, נפקח וניקח אחריות על כל עבודת השיפוץ.

אולי יעניין אותך לשמוע מדוע בוחרים בנו ...

גם הלקוחות וגם ערוצי הטלוויזיה

שיפוץ דירה ברמת גן
סוגרים הכל לדירה שיפוצים - המלצה

חולמים לשפץ?

שיפוץ בשיטת סוגרים הכל לדירה יבטיח לכם תמורה מלאה עבור כספכם:

פתרון כולל מתכנון ועד ביצוע תחת קורת גג אחת, עמידה בתקציב ולוחות הזמנים!

לחץ כאן להשארת פרטים

לחיצה להצטרפות לקהילה שלנו במסנג'ר וקבל ראשון תוכן איכותי שיעזור לך בשיפוץ!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שאלה

שאלות?

חייגו 073-7766500 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

גם בערוץ 13 התלהבו מהסטנדרט שלנו!

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

פתרון כולל למשפצי דירה
עם סוגרים הכל לדירה

הטבות בלעדיות של "סוגרים הכל לדירה " לרכישת המוצרים המשלימים לשיפוץ: מטבחים ועבודות נגרות, קרמיקה וכלים סניטריים, מקלחונים וחיפויים, אלומיניום, מערכות מיזוג ועוד…

Call Now Button
גלילה לראש העמוד

פגישת ייעוץ ללא התחייבות!

עיצוב פנים ומדידות כלול במחיר השיפוץ!

נשמח להפגש, להכיר, לעזור לכם בכל הדרוש עם סטנדרט חדש של שיפוץ הדירה: משלב המדידה והתכנון ועד לשיפוץ ומסירת הדירה. אנחנו דואגים לכל השיפוץ כולל ניקיון הדירה והכל תחת אחריות אחת גוף אחד מקצועי ושירותי ואתם נהנים משקט ושלווה ומקבלים בית מושלם!

להתקשר אלינו, לחץ כאן: 073-7766500

אפשר להתחיל עכשיו שיחת וואטסאפ

או למלא פרטים ונחזור אליך בהקדם: