הצוות

המקצועי

בן ציון נהמי

קבלן שיפוצים רשום - קבלן ראשי ומפקח בניה

קבלן שיפוצים רשום, מספר 25957 ומפקח בנייה, מסווג כקבלן שיפוצים רשום ברשם הקבלנים בענף 131.

מייסד ובעלים של חברת 'א.שירן פרויקטים' החבֵרה בהתאחדות קבלני השיפוצים בישראל משנת 2008. החברה עוסקת במתן שירות לעבודות בנייה, גמר ושיפוצים ללקוחות פרטיים, מוסדיים, ועסקיים, ומחויבת לשמירה על נהלי האיכות והשירות. העבודה מתבצעת לפי התקנים הישראליים, תוך הקפדה על רמת גימור גבוהה, על עמידה בלוח הזמנים, על שירות ועל אחריות.

ניסיון רב במיזמים

לבן ציון ניסיון רב בעבודה עם לקוחות פרטיים, עם מפקחי בנייה, עם אדריכלים, עם מנהלי רכש ועם אנשי אחזקה בפרויקטים מצליחים ברחבי הארץ.

חבר בהנהלת ההתאחדות ומרצה בבית הספר למקצועות הבנייה

התאחדות קבלני השיפוצים בישראל פועלת רבות כדי להעשיר את הידע של אנשי השיפוצים בארץ ולקדם את המקצועיות בתחום. לשם כך אימצה ההתאחדות סטנדרטים הנהוגים באיחוד האירופי ובכללם הקמת בית ספר למקצועות הבנייה. בן ציון, חבר הנהלת ההתאחדות, הרים את הכפפה מתוך תחושת שליחות – מזה יותר משנה משמש כמרצה בכיר במגמת שיפוצים, בעידודה של התאחדות קבלני השיפוצים, כדי לתקן נורמות עבודה פסולות שהשתרשו בענף השיפוצים ואינן עולות בקנה אחד עם נורמות העבודה הנהוגות באיחוד האירופי.

בן ציון נהמי

חשוב לדעת...

מהו קבלן שיפוצים רשום?

קבלן שיפוצים רשום הוא קבלן שיש לו יותר מ־5 שנות ניסיון בתחום, הוא בוגר בית ספר להנדסאים ועבר הכשרה מתאימה ומבחן שאפשר לו להירשם בפנקס הקבלנים. כיום רק כ-12% מקבלני שיפוצים רשומים ברשם הקבלנים בסיווג 131, מתוך אלה עובדים בענף. 

מהו סיווג 131?

בינואר 2018 אישרה ועדת השרים לענייני חקיקה תמיכה ממשלתית בהצעת חוק פרטית להגנת צרכנים מפני קבלנים לא מורשים שביצעו עבורם עבודות שיפוצים רשלניות בבתי מגורים או במבנים עסקיים. התיקון כבר עבר בקריאה ראשונה ואושר על־ידי מועצת הבנייה, ולפיו יתווסף בפנקס הקבלנים תת־סיווג לענף משנה (שיפוצים). על־פי המתווה שגובש והומלץ על־ידי הוועדה המייעצת לרשם הקבלנים, מי שביצע עבודות ב־5 שנים אחרונות בהיקפים נמוכים יופנה לבחינות מלאות לענף 131 (ענף שיפוצים) ואם יסיים אותן בהצלחה, ייקבע לו תת־סיווג ל־131/1 הקובע כי יוכל לבצע עבודה בהיקף של עד 350,000 שקל (סכום המגלם היקף שיפוץ ממוצע בדירה).

מי צריך להתעקש על קבלן שיפוצים רשום?

כל האנשים המתכננים לשפץ בביתם בהיקף של יותר מ־44,000 שקל (על חשיבות העניין – ראו כתבה על החוק החדש שיעשה סדר בענף השיפוצים) הקפדה יתרה.

היכן אפשר לבדוק אם הקבלן שלכם הוא קבלן שיפוצים רשום?

משרד הבינוי והשיכון מזמין את כולם לבדוק באתר האינטרנט שלו אם הקבלן המיועד אכן רשום.

בן ציון נהמי
עיצוב חדר אמבטיה
מגזין
בן ציון נהמי

שיפוץ חדר אמבטיה מא' ועד ת'

שיפוץ חדר אמבטיה שמתבצע ביסודיות (קומפלט) יכלול הריסה ופירוק מלא של חדר האמבטיה הקיים, החלפת צנרת המים וצנרת הביוב (אינסטלציה), ריצוף חדש, החלפת האמבטיה, הכיור,

קרא עוד ...
קבלן רשום
מגזין
בן ציון נהמי

4 סיבות לעבוד עם קבלן רשום

שיפוץ הדירה הוא צעד שמושקעת בו הרבה מחשבה וכסף ואך טבעי שיהיו לכם חששות לגבי אנשי המקצוע שיבצעו אותו בפועל. עומדות בפניכם שתי אפשרויות: קבלן שיפוצים רשום או שיפוצניק שאין עליו פיקוח

קרא עוד ...
עלות שיפוץ דירה
מגזין
בן ציון נהמי

4 דברים שכדאי לדעת על עלות שיפוץ

שיפוץ דירה הוא לא עניין זול ועלותו יכולה לנוע מעשרות אלפי שקלים למאות אלפי שקלים, בהתאם להיקף השיפוץ ולעבודות המתוכננות. לכן בחרנו להסביר לכם מה עומד מאחורי הצעות המחיר שתקבלו על השיפוץ ומה משפיע על העלות הכוללת שלו.

קרא עוד ...

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

פתרון כולל למשפצי דירה
עם סוגרים הכל לדירה

הטבות בלעדיות של "סוגרים הכל לדירה " לרכישת המוצרים המשלימים לשיפוץ: מטבחים ועבודות נגרות, קרמיקה וכלים סניטריים, מקלחונים וחיפויים, אלומיניום, מערכות מיזוג ועוד…