סוגרים הכל לדירה

שיפוצים

הדרך הנכונה לשיפוץ הדירה

שיפוץ הדירה הוא פרויקט שמושקע בו סכום כסף מכובד והרבה מאוד מחשבה. ניהול בצורה לא נכונה עלול גם לעלות לכם הרבה יותר ממה שתכננתם. כדי שלא תגיעו למצב הזה הכנו עבורכם הסבר קצר על הדרך הנכונה לשיפוץ הדירה.
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיפוץ דירה
התחל כאן

הצעד הראשון הוא הכי חשוב, והוא…

בהנחה שיש לכם עיצוב פנים מקצועי שנעשה על פי מדידות מדויקות של הדירה, הצעד הראשון שעליכם לעשות הוא לבחור מי יבצע את השיפוץ, ועל החלטה זו יכול לקום וליפול הפרויקט כולו. בהיקף עבודות נמוך של עד 40,000 ש"ח אפשר, על פי החוק, לקחת כל שיפוצניק או הנדימן. בהיקף עבודות גדול יותר אתם מחויבים על פי החוק לקחת קבלן שיפוצים רשום ברשם הקבלנים, ואנחנו ממליצים לעשות זאת בכל מקרה, גם בהיקף עבודות קטן יותר.

אמנם יכולים להיות גם שיפוצניקים מוכשרים ואנשי מקצוע מעולים, אך אין לכם דרך לוודא את מידת הניסיון שלהם, את ההכשרה המקצועית שלהם ובמקרה ונפלתם על חאפר או שהתגלתה תקלה, אין לכם למי להתלונן והקבלן עשוי להיעלם כלא היה. קבלנים רשומים כפופים לרשם הקבלנים ועליהם לעמוד בתנאים מחמירים של ניסיון ומקצועיות ובכל מקרה של בעיה יש לכם כתובת לפנות אליה ולכן עדיף לעבוד איתם, ויותר מזה מומלץ לעבוד עם חברת שיפוצים בה אתם יודעים שתמיד תקבלו שירות ומענה ויש מי שמפקח על העבודות.

חלוקת התקציב לשיפוץ הדירה

תקציב השיפוץ חייב להיות מוגדר על ידכם מראש ותמיד כדאי לשים בצד 10% ליתר בטחון למקרה של חריגות. תכנית השיפוץ והיקפו נקבעים בהתאם לתקציב, ולאחר שמוגש כתב הכמויות לקבלן הוא יכול לתת הצעת מחיר מדויקת. כדאי לחלק את התקציב לפי אזורי השיפוץ המיועדים, ולזכור שיש חללים בבית שהשיפוץ שלהם תמיד עולה יותר מאחרים כמו מטבח או חדרי רחצה לעומת חדר ילדים.

עבודה עם אנשי מקצוע לשיפוץ הדירה

אחד הפרמטרים החשובים ביותר כדי שהכל ילך למישרין הוא עבודה עם אנשי מקצוע. אם מדובר בצבע בלבד, אתם מוזמנים לעשות זאת לבד מול בעל המקצוע, אך אם מדובר בשיפוץ נרחב, בוודאי אם הוא כולל שבירת קירות והחלפת תשתיות, חובה להיעזר באנשי מקצוע. כמובן שלהחלפת תשתיות חשמל תהיו חייבים להביא חשמלאי מוסמך להחלפת האינסטלציה תצטרכו אינסטלטור מוסמך, אך אנו מדברים על יותר מכך:
השאירו את כל התכנון לגוף אחד שמרכז את הכל עבורכם ומולו אתם עובדים – חברת שיפוצים. את עיצוב הפנים והתכנון השאירו בידיים מקצועיות של מעצבת פנים תחת הקבלן. היא יכולה למצוא פתרונות שלא חשבתם עליהם בעצמכם ולמקסם את התוצאות של שיפוץ הדירה בדרכים שלא ידעתם שקיימות, והיא יכולה לחסוך לכם הרבה מאוד כסף ועוגמת נפש.

חשוב מאוד שלא תנסו לנהל את השיפוץ בעצמכם אם אין לכם ניסיון בתחום הבנייה ובכלל כי זו עבודה לאנשי מקצוע. פרויקט של שיפוץ דירה הוא תמיד פרויקט מורכב והדברים חייבים להיעשות בסדר מסוים. כל סטייה מהסדר עשויה לגרום לטעויות שיהיה קשה מאוד לנזק ולנזק כלכלי רב, וניהול הפרויקט בשטח מחייב ידע, ניסיון ויכולת לעבוד עם כל בעלי המקצוע במקביל.

העדיפו תמיד חברת שיפוצים אמינה ומקצועית שעובדת עם אנשי המקצוע באופן קבוע. במידה ובכל זאת אתם בוחרים בעצמכם את אנשי המקצוע ודאו תמיד מהי ההכשרה המקצועית שלהם ודברו עם לקוחות קודמים שלהם. בעינינו, הסיכון הכי גדול הוא עבודה עם אנשי מקצוע שאתם לא מכירים שיכולים לא להגיע לעבודה במועד, במקרה הטוב, ובכך לעכב את הפרויקט, או לגרום נזקים בשל עבודה גרועה, במקרה הרע, ולאחר התשלום הם ייעלמו לפני שתשימו לב לתקלה. לכן – העדיפו תמיד לעבוד עם קבלן רשום או עם חברת שיפוצים מסודרת שנושאת באחריות המלאה במקרים כאלה.

אולי יעניין אותך לשמוע מדוע בוחרים בנו ...

גם הלקוחות וגם ערוצי הטלוויזיה

שיפוץ דירה ברמת גן
סוגרים הכל לדירה שיפוצים - המלצה

חולמים לשפץ?

שיפוץ בשיטת סוגרים הכל לדירה יבטיח לכם תמורה מלאה עבור כספכם:

פתרון כולל מתכנון ועד ביצוע תחת קורת גג אחת, עמידה בתקציב ולוחות הזמנים!

לחץ כאן להשארת פרטים

לחיצה להצטרפות לקהילה שלנו במסנג'ר וקבל ראשון תוכן איכותי שיעזור לך בשיפוץ!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שאלה

שאלות?

חייגו 073-7766500 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

גם בערוץ 13 התלהבו מהסטנדרט שלנו!

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

פתרון כולל למשפצי דירה
עם סוגרים הכל לדירה

הטבות בלעדיות של "סוגרים הכל לדירה " לרכישת המוצרים המשלימים לשיפוץ: מטבחים ועבודות נגרות, קרמיקה וכלים סניטריים, מקלחונים וחיפויים, אלומיניום, מערכות מיזוג ועוד…

Call Now Button
גלילה לראש העמוד

שניפגש?

נשמח להפגש, להכיר, לעזור לכם בכל הדרוש עם סטנדרט חדש של שיפוץ הדירה: משלב המדידה והתכנון ועד לשיפוץ ומסירת הדירה. אנחנו דואגים לכל מה שתצטרכו כולל הובלה, ניקיון, מוצרי חשמל, ריהוט ועוד - הכל תחת גוף אחד מקצועי ושירותי.

הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם:

או התקשר אלינו, לחץ כאן: 073-7766500