סוגרים הכל לדירה

הסטנדרט

סטנדרט חדש בשיפוץ דירות

אחריות לכל התהליך מהתכנון ועד לגמר

מעצבת, שיפוצניק, חשמלאי ואינסטלטור מתווכחים על טעות – מי צודק?
אחד הדברים הנדרשים ביותר בשיפוץ, ובוודאי אם הוא מערב כמה בעלי מקצוע, הוא אחריות ברורה. אחריות לתכנון ואחריות לביצוע בשטח. לכן הקמנו את "סוגרים הכל לדירה – שיפוצים" – חברת שיפוצים הראשונה בארץ – ויצרנו סטנדרט חדש בשיפוץ דירה. אנחנו אחראים לשיפוץ הדירה מהשלב הראשון, שלב התכניות, ועד לשלב מסירת המפתח לאחר השיפוץ. אנחנו אחראים לעבודה ולתוצאות של כל בעל מקצוע שנביא. ולכם יש רק כתובת אחת לפנות אליה בלי ויכוחים, תסכולים ועצבים מיותרים.

סטנדרט חדש בשיפוץ דירות

בטיחות, אמינות, איכות ובקרה

מי מפקח על בעלי המקצוע בזמן השיפוץ? האם הם עובדים לפי כללי הבטיחות בישראל? ואיך תדעו שהם אמינים? המלצות, דירוגים, סיפורים, חברים – האם הם מספיקים? ואם תהיה בעיה, למי תפנו – לאתר שדירג או לחבר שהמליץ?

יש לנו תשובה לכל השאלות: הקמנו את "סוגרים הכל לדירה – שיפוצים" – חברת השיפוצים הראשונה בארץ – ויצרנו סטנדרט חדש בשיפוץ דירה. השיפוץ נעשה על־ידי קבלן בניין מורשה בעל ניסיון בגופים ציבוריים ומפוקח על ידי מהנדס אזרחי ובקר איכות מנוסים. אל תסתפקו בפחות. כך תדעו שאתם מוגנים ובטוחים מבחינת בטיחות, אמינות, איכות ובקרה (ותוכלו לישון בשקט בלילה).

סטנדרט חדש בשיפוץ דירות

לוח זמנים, תקציב ותכולה ידועים מראש

מי אוהב אי־ודאות? ודאי וודאי כשמדובר בשיפוץ. האם הוא יסתיים בזמן? בכמה נחרוג מהתקציב? בטח 'ידחפו' לנו עוד עבודות באמצע השיפוץ… אין ספק שהאי־ודאות מרתיעה רבים מלהתחיל בשיפוץ. אבל אפשר לתכנן ולדעת הכול מראש ולהימנע מהפתעות מיותרות.

לכן הקמנו את "סוגרים הכל לדירה – שיפוצים" – חברת השיפוצים הראשונה בארץ – ויצרנו סטנדרט חדש בשיפוץ דירה. הכול מתוכנן וידוע מראש – לוח הזמנים, התקציב ותכולת השיפוץ. בעזרת תכנון מפורט, כתב כמויות מדויק, תקציב מוגדר, לוח זמנים ברור וגורם אחד שאחראי לכול – השיפוץ שלכם ייראה אחרת.

סטנדרט חדש בשיפוץ דירות

צוותי עבודה בשטח מקצועיים, מנוסים ומוכשרים

הכנסתם פועלים אליכם, לשטח הפרטי ביותר שלכם. לבית שלכם. אבל מי באמת עובד אצלכם בבית? מאיפה הם באו? מה הניסיון שלהם? מה ההכשרה שלהם?

לכן הקמנו את "סוגרים הכל לדירה – שיפוצים" – חברת השיפוצים הראשונה בארץ – ויצרנו סטנדרט חדש בשיפוץ דירה. צוותי העבודה שלנו בשטח הם מקצועיים, מנוסים ומוכשרים, והם לא לבד. הם שלנו. אנחנו אחראים, מפקחים, מבקרים, נוכחים בשטח. אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים לגמרי באנשים שנכנסים אליכם הביתה ובעבודה שהם עושים.

סטנדרט חדש בשיפוץ דירות

מחזירים לכם דירה חדשה ונקייה אחרי השיפוץ

הסתיים השיפוץ בשעה טובה. איך משתלטים על כל הלכלוך ועל כל הבלגן? יש לכם המלצה לחברת ניקיון טובה שלא תהרוס ולא תשתמש בחומרים אגרסיביים? ומתי יבוא המדביר?

אל תתלבטו יותר מדי ואל תחפשו תשובה. יש לנו תשובה: הקמנו את "סוגרים הכל לדירה – שיפוצים" – חברת השיפוצים הראשונה בארץ – ויצרנו סטנדרט חדש בשיפוץ דירה. לא רק תקבלו דירה משופצת ומחודשת, אלא גם דירה נקייה לאחר הדברה. וגם לניקיון ולמדביר מורשה אנחנו אחראים. זה הסטנדרט שלנו, זה היתרון שלכם.

סטנדרט חדש בשיפוץ דירות

הטבות בלעדיות למוצרים משלימים

בשנת 2011 הקמנו את מיזם "סוגרים הכל לדירה" לטובת רוכשי הדירות, כדי לחסוך להם כסף וזמן ברכישת מוצרים ושירותים לדירה. רצינו לתת להם מענה כולל לאבזור הדירה החדשה או המחודשת. איך יישמנו את הרעיון? יצרנו קבוצת קנייה (הגדולה ביותר בישראל) בערבי־דיירים אצל ספקים מובילים המתחייבים לשירות מעולה ולמחירים בלעדיים לדיירים שלנו. העמדנו נבחרת איכותית ביותר של בעלי מקצוע המוכנים לתת מענה לכל צורך בדירה. אנחנו פועלים בפריסה ארצית ומוקד הלקוח שלנו פתוח תמיד.

לאחר 7 שנות פעילות אנחנו גאים להגיד שנתנו מענה ליותר מ-20,000 דיירים של "סוגרים הכל לדירה". אתם מוזמנים להצטרף אלינו…

צור קשר לשיפוץ הדירה

שאלות?

חייגו 073-7766500 או מלאו פרטים ונחזור אליכם
צור קשר לשיפוץ הדירה

שאלות?

חייגו 073-7766500 או מלאו פרטים ונחזור אליכם
המידע שימושי? שתף עם חברים
שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

סגרו שיפוץ עם סוגרים הכל לדירה

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

3 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

המעטפת למשפצי דירה
עם סוגרים הכל לדירה

הטבות בלעדיות של "סוגרים הכל לדירה " לרכישת המוצרים המשלימים לשיפוץ: מטבחים ועבודות נגרות, קרמיקה וכלים סניטריים, מקלחונים וחיפויים, אלומיניום, מערכות מיזוג ועוד…