טלפון משרדים: 073-7766500

סוגרים הכל לדירה

שיפוצים

כל התשובות לכל השאלות על קבלנים רשומים!

כיום על קבלני הבנייה והשיפוצים לעבור בחינות והסמכות רשמיות ולהירשם כקבלנים רשומים בפנקס הקבלנים. מה המשמעות של רישום הקבלנים ואיך זה עוזר לנו, הצרכנים, במאמר שלפניכם.
קבלנים רשומים

עד לפי מספר שנים ענף הבנייה בכלל, וענף השיפוצים בפרט, סבלו מדימוי בעייתי בשל חוסר פיקוח על התחום, שהוביל לעבודה שאינה לפי התקנים, שימוש בחומרים לא מתאימים, כוח אדם לא מיומן, וחאפרים לרוב. משרד הבינוי והשיכון יצר הסדרה בענף הבנייה.

מיהו קבלן רשום?

קבלנים רשומים חייבים להיות בוגרי לימודי הנדסאות, לעבור הכשרה רשמית מתאימה, להיות בעלי 5 שנות ניסיון לפחות ולעבור את המבחן הרשמי בהצלחה. רשימת הקבלנים הרשומים זמינה באתר האינטרנט של משרד הבינוי והשיכון, כך שניתן לבדוק האם הקבלן נמצא ברשימה או לא.  חשוב לשים לב שישנם סיווגים שונים לקבלנים רשומים – קבלני שיפוצים, קבלני בנייה ועוד.

הרישום בפנקס הקבלנים הוא אישור על הסמכותיו המקצועיות של הקבלן. מכיוון שרוב האנשים אינם יכולים לאמוד נכון את מידת מקצועיותו של הקבלן והם נאלצים להסתמך על המלצות בלבד, רישום בפנקס הקבלנים מהווה את האישור המקצועי החיצוני הנדרש.

האם להעדיף קבלן רשום?

ייתכן בהחלט כי קבלן יהיה איש מקצוע מעולה גם אם אינו מצוי ברשימת הקבלנים הרשומים, אך קבלן שיפוצים רשום נמצא תחת פיקוח של רשם הקבלנים, כך שתמיד יש לכם כתובת בכל קרה של בעיה או תקלה. במקרה של עבודה לקויה שבוצעה על ידי קבלן שאינו רשום אין לכם איפה להתלונן, בעוד נגד קבלנים רשומים ניתן לפתוח בהליכים משמעתיים על ידי רשם הקבלנים.

ישנן עבודות בנייה שחייבות להיות  מבוצעות על ידי קבלן רשום בלבד, בהתאם להקיף הבנייה וכל עוד הן נוגעות בשלד המבנה, כמו: הוספת בנייה על גג, הוספת מרפסת או חדר, בנייה מאפס ועוד. ביצוע עבודות אלה על ידי קבלן שאינו קבלן רשום היא עבירה פלילית. מקרים נוספים בהם חייבים לעבוד עם קבלן רשום היא בעת בנייה שמשולמת על ידי חברת הביטוח או על ידי המדינה והביטוח הלאומי.

איך זה עוזר לי, כצרכן? לעבוד מול קבלן שיפוצים רשום?

מעבר לעובדה שהזכרנו כבר, כי יש פיקוח על עבודת הקבלנים הרשומים, יש עוד כמה יתרונות לעבודות עם קבלנים רשומים:

  • קבלנים רשומים ייתנו לכם הצעת מחיר מפורטת הכוללת את פרטי העבודה, כתב הכמויות, לוחות הזמנים המדויקים, וכמובן – מחיר מדויק, ויחתמו אתכם על חוזה מדויק ומפורט, בהתאם.
  • קבלנים רשומים מעניקים אחריות מלאה על העבודה למשך שנה עד חמש שנים, בהתאם לסוג העבודה. במסגרת זמן זו הקבלן חייב לתקן כל תקלה שהיא תוצאה מליקוי בעבודה, ללא תשלום נוסף.
  • לקבלנים מורשים חייב להיות ביטוח מלא בתוקף, כולל ביטוח אחריות מקצועית וביטוח צד ג'.

סוגרים הכל לדירה שיפוצים

במסגרת המחויבות שלנו לתת לצרכנים הישראלים את הפתרונות הטובים ביותר בתחום השיפוצים יצרנו עבורכם פתרון כולל, המספק את המעטפת השלמה של תכנון, עיצוב, ביצוע ופיקוח שיפוצים ויצרנו סטנדרט חדש בשיפוץ דירות בישראל. מתוך הדאגה התמידית שלנו לאיכות, מקצועיות ודיוק העבודה המקצועית שלנו מנוהלת על ידי ציון נהמי, קבלן שיפוצים רשום משנת 2008.

אם אתם מחפשים עבודה מקצועית, איכותית, במחיר הוגן וביצוע מעולה – אנחנו הכתובת.

בן ציון נהמי

בן ציון נהמי

קבלן שיפוצים רשום ומפקח בנייה, מסווג כקבלן שיפוצים רשום ברשם הקבלנים בענף 131.בעל ניסיון רב בעבודה עם לקוחות פרטיים, עם מפקחי בנייה, עם אדריכלים, עם מנהלי רכש ועם אנשי אחזקה בפרויקטים מצליחים ברחבי הארץ.חבר בהנהלת ההתאחדות ומרצה בבית הספר למקצועות הבנייה, התאחדות קבלני השיפוצים בישראל פועלת רבות כדי להעשיר את הידע של אנשי השיפוצים בארץ ולקדם את המקצועיות בתחום. לשם כך אימצה ההתאחדות סטנדרטים הנהוגים באיחוד האירופי ובכללם הקמת בית ספר למקצועות הבנייה.בן ציון נהמי >

לחץ כאן להשארת פרטים

לחיצה להצטרפות לקהילה שלנו במסנג'ר וקבל ראשון תוכן איכותי שיעזור לך בשיפוץ! 

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

פתרון כולל למשפצי דירה
עם סוגרים הכל לדירה

הטבות בלעדיות של "סוגרים הכל לדירה " לרכישת המוצרים המשלימים לשיפוץ: מטבחים ועבודות נגרות, קרמיקה וכלים סניטריים, מקלחונים וחיפויים, אלומיניום, מערכות מיזוג ועוד…

צור קשר
close slider
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן