סוגרים הכל לדירה

שיפוצים

כל מה שצריך לדעת על בחירת קבלן שיפוצים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
קבלן שיפוצים
התחל כאן

כדי להסדיר את ענף הבנייה והשיפוצים הקים משרד השיכון והבינוי את רשם הקבלנים לפני כמעט עשור, ומאז זהו הגוף האחראי על הקבלנים ועבודתם. היום רשומים בפנקס הקבלנים מעל 10,000 קבלנים תחת סיווגים שונים, מהם קרוב ל- 2,000 קבלני שיפוצים. מי מוגדר כקבלן שיפוצים ומדוע עדיף לעבוד עם קבלן שיפוצים ולא עם שיפוצניק? התשובות לפניכם.

קבלן שיפוצים

כאמור, ברשם הקבלנים מוחזקת רשימת קבלנים רשומים הזמינה לקהל באתר משרד הבינוי והשיכון בכל עת. רשימת הקבלנים הרשומים כוללת סיווגים שונים, וכל קבלן רשום מאושר לבצע רק את העבודות בסיווג בו הוא רשום, אם כי קבלן שיפוצים יהיה חייב לעמוד גם בדרישות של סיווגים מקבילים כמו קבלן בטון ושלד, לדוגמא ולעמוד גם בתנאים של רישום זה.

כדי להיכלל ברשימת קבלני השיפוצים הרשומים יש להוכיח ניסיון  של 5 שנים לפחות בעבודות שיפוץ, להצהיר על תיקים במשטרה, במידה ויש כאלה, להביא המלצה או התחייבות של מהנדס המכיר את עבודת הקבלן, ולספק מסמכים שונים המעידים על התנהלות מסודרת מול הרשויות כמו דוחות ביקורת של רואה חשבון ומסמכים אחרים.

רישום ברשם הקבלנים מעיד על איכות, מקצועיות, ניסיון וכן על היכולת והאפשרות החוקית לנהל פרויקטים של בנייה או שיפוץ בהיקפים גדולים. חשוב לדעת שפרויקטים המתומחרים במעל 40,000 ₪ חייבים להתבצע על ידי קבלן רשום בלבד, ובאחריות הקבלן לידע על כך את הלקוח במידה והסכום עולה על הסכום מותר. קבלן לא רשום שמבצע עבודות בהיקף גדול מ- 40,000 ₪ עובר על החוק.

שיפוצניק או קבלן שיפוצים רשום?

יש כמה סיבות להעדיף עבודה עם קבלן שיפוצים רשום על פני עבודה עם שיפוצניק, הנה המרכזיות שבהן:

פיקוח מחייב

על פניו, כל עוד מדובר על עבודה בהיקף נמוך, אין מניעה לעבוד עם שיפוצניק, בהנחה שמדובר באיש מקצוע אחראי ומקצועי. הבעיה העיקרית בעבודה עם שיפוצניקים ולא עם קבלנים רשומים היא הפיקוח. על שיפוצניקים אין פיקוח ואם הם טועים, מרמים, לא עומדים בהתחייבויות שלהם או עובדים עליכם, אין לכם מה לעשות מלבד לפנות לבית המשפט. על קבלנים רשומים ישנו פיקוח ובמקרה שיש בעיה יש לכם תמיד לאן לפנות ומי שיטפל בנושא, יסייע לפתור את הבעיה ואף יעניש את הקבלן במידת הצורך.

התנהלות מקצועית

חלק מתנאי הרישום ברשם הקבלנים הוא התנהלות תקינה בכל התחומים. קבלן שיפוצים רשום מחוייב להגיש הצעת מחיר מפורטת וברורה, לחתום על חוזה עבודה, לתת לוח זמנים מדויק לסיום העבודות, להגיש חשבוניות וקבלות על כל התשלומים ולתת אחריות על העבודה.

ניהול העבודה

קבלן שיפוצים רשום פועל בדיוק לפי התכנון האדריכלי ובהתאם ללוח הזמנים הקבוע. מנהל העבודה אחראי לסנכרן בין כל בעלי המקצוע ולוודא שכל אחד מגיע בזמן הנכון והוא מפקח על עבודתם בשטח. בדרך כלל קבלנים רשומים וחברות שיפוצים עובדים עם בעלי מקצוע קבועים שהם מכירים ואת עבודתם וסומכים עליהם, כך שהכל מתנהל על מי מנוחות ותקופת השיפוצים שעשויה להיות סוערת ורווית מתחים הופכת לרגועה ומרגשת, כפי שהיא צריכה להיות.

אולי יעניין אותך לשמוע מדוע בוחרים בנו ...

גם הלקוחות וגם ערוצי הטלוויזיה

שיפוץ דירה ברמת גן
סוגרים הכל לדירה שיפוצים - המלצה

חולמים לשפץ?

שיפוץ בשיטת סוגרים הכל לדירה יבטיח לכם תמורה מלאה עבור כספכם:

פתרון כולל מתכנון ועד ביצוע תחת קורת גג אחת, עמידה בתקציב ולוחות הזמנים!

לחץ כאן להשארת פרטים

לחיצה להצטרפות לקהילה שלנו במסנג'ר וקבל ראשון תוכן איכותי שיעזור לך בשיפוץ!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שאלה

שאלות?

חייגו 073-7766500 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

גם בערוץ 13 התלהבו מהסטנדרט שלנו!

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

פתרון כולל למשפצי דירה
עם סוגרים הכל לדירה

הטבות בלעדיות של "סוגרים הכל לדירה " לרכישת המוצרים המשלימים לשיפוץ: מטבחים ועבודות נגרות, קרמיקה וכלים סניטריים, מקלחונים וחיפויים, אלומיניום, מערכות מיזוג ועוד…

Call Now Button
גלילה לראש העמוד

שניפגש?

נשמח להפגש, להכיר, לעזור לכם בכל הדרוש עם סטנדרט חדש של שיפוץ הדירה: משלב המדידה והתכנון ועד לשיפוץ ומסירת הדירה. אנחנו דואגים לכל מה שתצטרכו כולל הובלה, ניקיון, מוצרי חשמל, ריהוט ועוד - הכל תחת גוף אחד מקצועי ושירותי.

הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם:

או התקשר אלינו, לחץ כאן: 073-7766500