סוגרים הכל לדירה

שיפוצים

כל מה שצריך לדעת על קבלן שיפוצים מורשה!

למצוא קבלן שיפוצים במרכז מקצועי ואמין עשויה להפוך לאתגר רציני. לאור הסיפורים שנשמעים מכל עבר על עבודות לא מקצועיות, עבודות לא גמורות, חאפריות וחוסר אמינות, איך מצליחים בכל זאת לתת אמון בבעל מקצוע, כמו קבלן שיפוצים?
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
קבלן שיפוצים רשום
התחל כאן

למצוא קבלן שיפוצים במרכז שיהיה גם מקצועי וגם אמין עשויה להפוך לאתגר רציני. לאור הסיפורים שנשמעים מכל עבר על עבודות לא מקצועיות, עבודות לא גמורות, חאפריות וחוסר אמינות, איך מצליחים בכל זאת לתת אמון בבעל מקצוע, כמו קבלן שיפוצים? השוק רווי בקבלני שיפוצים, ופה ושם אנחנו מקבלים המלצות, אבל מה מבטיח לנו שזה באמת יעבוד? שקבלן השיפוצים שנשכור את שירותיו יסיים את עבודתו כשאנחנו מרוצים? הנסיון הרב שצברנו ב"סוגרים הכל לדירה" מאפשר לנו להאיר קצת על הנושא.

שיפוץ דירה מקבלן

בואו נבהיר קודם כל נקודה חשובה – אם אתם רוצים עבודה מקצועית ולא חאפרית, אתם רוצים לעבוד עם קבלן שיפוצים מורשה. אולי יבטיחו לכם שתשלמו פחות אצל קבלן לא מורשה, אך בפועל ההוצאה שלכם תהיה גדולה יותר, בטווח הקצר או בטווח הרחוק, ואולי אף בשניהם. עבודה על ידי קבלן שיפוצים מורשה ובעלי מקצוע טובים מבטיחה לכם איכות ביצוע שתחזיק מעמד לאורך שנים.

כדי להמחיש את הענין ניתן דוגמה" ביצוע לא מקצועי של ציפוי קרמיקה על קירות חדרי האמבטיה, יכול להביא לאחר מספר שנים לתזוזה של הקרמיקות, וידרוש ציפוי מחודש. כל אלמנט בעבודת השיפוץ דורש מקצועיות והבנה גדולה מאוד של רזי המקצוע, כדי להפוך אותם לאיכותיות. לא רק צורת העבודה חשובה לאיכות, אלא גם החומרים בהם משתמשים ובנייה על פי התקנים.

למה חשוב שהקבלן יהיה מקצועי?

תפקידו של הקבלן לפקח אל בעלי המקצוע, לנהל אותם, לתווך ביניהם ולגרום להם לדבר אחד עם השני. הוא קודם כל משגיח שהעבודה שלהם תהיה מקצועית, והוא חייב להבין בהנחת קרמיקה לצורך הענין, כדי לדעת האם הרצף עושה עבודה מספיק איכותית, כך שהקרמיקה לא תזוז בשנים הקרובות. הוא גם צריך לדעת איך לנהל אותם, ומה קודם למה, ומה חשוב שיהיה במהלך העבודה כדי להבטיח את איכותה.

בנוסף, כל אלמנט שיפוצי תלוי ומשפיע על האלמנטים האחרים. ולכן אי אפשר שבעלי המקצוע יתעסקו בשלהם בלבד. כאן נכנס לתמונה קבלן שיפוצים מורשה שיודע בצורה טובה את העבודה של כל אחד מבעלי המקצוע, מבין מהןן נקודות ההשקה, ההשפעה והתלות, יועד להתריע היכן שצריך ולחבר בין בעלי המקצוע השונים. כך הרצף והאינסטלטור, שלא בהכרח מבינים כיצד הם משפיעים אחד השני יהיו חייבים להתחשב בעבודתו של השני.

אז מהו בעצם קבלן שיפוצים מורשה?

קבלן שיפוצים שעבר הסמכה ובחינות של משרד הבינוי והשיכון יכנס לרשימת הקבלנים המורשים. יכולים להיכלל בהסמכה קבלנים שמאחריהם 5 שנות ניסיון לפחות ותעודת הנדסאי. עצם הרישום של הקבלן נותן ללקוח לא רק את הביטחון בעבודה הטובה, אלא גם גוף שאליו לכאורה יוכל לפנות אם יתגלו בעיות, להבדיל מקבלן שיפוצים שאינו מורשה. אמנם חל עליהם פיקוח, אך מתלוננים רבים מעידים כי הפנייה לגוף המפקח לא הולידה דבר, לכן תמיד כדאי לעבוד מול גוף פרטי שידע לתת את המענה. "סוגרים הכל לדירה" היא חברת השיפוצים הראשונה בארץ, ועובדת עם צוות מקצועי ומורשה, ויותר מהכל נותנת אחריות מלאה ללקוחותיה – משלב התכנון ועד שלב המסירה.

אולי יעניין אותך לשמוע מדוע בוחרים בנו ...

גם הלקוחות וגם ערוצי הטלוויזיה

שיפוץ דירה ברמת גן
סוגרים הכל לדירה שיפוצים - המלצה

חולמים לשפץ?

שיפוץ בשיטת סוגרים הכל לדירה יבטיח לכם תמורה מלאה עבור כספכם:

פתרון כולל מתכנון ועד ביצוע תחת קורת גג אחת, עמידה בתקציב ולוחות הזמנים!

לחץ כאן להשארת פרטים

לחיצה להצטרפות לקהילה שלנו במסנג'ר וקבל ראשון תוכן איכותי שיעזור לך בשיפוץ!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שאלה

שאלות?

חייגו 073-7766500 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

גם בערוץ 13 התלהבו מהסטנדרט שלנו!

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

פתרון כולל למשפצי דירה
עם סוגרים הכל לדירה

הטבות בלעדיות של "סוגרים הכל לדירה " לרכישת המוצרים המשלימים לשיפוץ: מטבחים ועבודות נגרות, קרמיקה וכלים סניטריים, מקלחונים וחיפויים, אלומיניום, מערכות מיזוג ועוד…

Call Now Button
גלילה לראש העמוד

פגישת ייעוץ ללא התחייבות!

עיצוב פנים ומדידות כלול במחיר השיפוץ!

נשמח להפגש, להכיר, לעזור לכם בכל הדרוש עם סטנדרט חדש של שיפוץ הדירה: משלב המדידה והתכנון ועד לשיפוץ ומסירת הדירה. אנחנו דואגים לכל השיפוץ כולל ניקיון הדירה והכל תחת אחריות אחת גוף אחד מקצועי ושירותי ואתם נהנים משקט ושלווה ומקבלים בית מושלם!

להתקשר אלינו, לחץ כאן: 073-7766500

אפשר להתחיל עכשיו שיחת וואטסאפ

או למלא פרטים ונחזור אליך בהקדם: