סוגרים הכל לדירה

שיפוצים

מה עדיף: שיפוצניק או חברת שיפוצים?

אם החלטתם לשפץ את הבית, אתם בוודאי רוצים להיות בטוחים שהכסף שלכם מושקע בצורה נכונה ושתקבלו את התוצאה הטובה ביותר האפשרית. אבל עכשיו הדילמות רק מתחילות, ובראשן השאלה הגדולה מכולן: לקחת קבלן שיפוצים יחיד או חברת שיפוצים
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
חברת שיפוצים
התחל כאן

אם החלטתם לשפץ את הבית, אתם בוודאי רוצים להיות בטוחים שהכסף שלכם מושקע בצורה נכונה ושתקבלו את התוצאה הטובה ביותר האפשרית. אבל עכשיו הדילמות רק מתחילות, ובראשן השאלה הגדולה מכולן: לקחת קבלן שיפוצים יחיד או חברת שיפוצים? בואו נראה מה ההבדלים ביניהם ואיך אפשר להחליט מה עדיף.

גושפנקא – תעודה מקצועית

כל מי  שעוסק בשיפוצים סובל מתדמית גרועה של חאפר במקרה הטוב ורמאי במקרה הגרוע, ולא בהכרח בצדק. מכיוון שלא מצופה מאנשים מן הישוב להבין לעומק בתחום השיפוצים ולדעת כיצד להבדיל בין בעלי מקצוע טובים ואחראים לבין אלה שאינם, הקים משרד הבינוי והשיכון את רשם הקבלנים, ולקבלנים שעומדים בתנאים המקצועיים הגבוהים ניתן אישור קבלן רשום. רישום כקבלן שיפוצים רשום הוא הגושפנקא הראשונה שאתם זקוקים לה למקצועיותו של הקבלן או של חברת השיפוצים, ואתם יכולים לישון בשקט בידיעה שעבודתו של מי שהוא קבלן שיפוצים מורשה מפוקחת ומסודרת והוא מחויב לסטנדרטים הגבוהים ביותר.

הכל תחת גג אחד וגורם אחראי אחד

קבלן שיפוצים או שיפוצניק יחיד נוטים לעשות כמה שיותר מהעבודה לבד, ורק כשאר אין להם ברירה הם יפנו לבעל מקצוע רלבנטי, ויכול להיות שיתפשרו על איכות העבודה בשביל הוזלת מחיר העבודה או שיעכבו את לוח הזמנים בגלל שלא מצאו איש מקצוע זמין במועד המתאים.

חברת שיפוצים, לעומת זאת, מעסיקה מראש אנשי מקצוע מומחים בתחומים שונים כמו חשמל, אינסטלציה, ריצוף, צבע ועוד, וכל אחד מהם עושה את חלקו. מנהל העבודה של החברה דואג לשילוב בעלי המקצוע בלוח הזמנים לביצוע בצורה הנכונה, והם זמינים לו בדיוק בתאריכים שהוא צריך אותם, כך שלא יווצר עיכוב בלוח הזמנים. חברת השיפוצים מעסיקה בעלי מקצוע קבועים, שהיא סומכת עליהם ומכירה את איכות עבודתם.

מבחינת העלות, אין לריבוי בעלי המקצוע השפעה אמיתית על תקציב השיפוץ ועל רמת ההוצאות שלכם, ואם ישנה השפעה היא לטובת הלקוחות, כאשר נחסכים מכם תיקונים לעבודה שלא בוצעה כראוי או עיכוב בלוח הזמנים שעולה לכם כסף.

יש עם מי לדבר

הרבה אנשים שערכו שיפוצים בבית זוכרים את תקופת השיפוץ לרעה, בגלל עבודה רשלנית ובעיקר בשל הצורך לרדוף כל הזמן אחרי הקבלן, שלא תמיד יש לו סבלנות לדבר עם הלקוחות, וככל שיש יותר בעיות בשיפוץ כך הוא מתחמק מהם יותר. עם חברת שיפוצים זה לא קורה.

כאשר אתם שוכרים חברת שיפוצים אחראית ואמינה, הרשומה ברשם הקבלנים, כמובן, אתם יודעים שיש לכם תמיד למי לפנות, שבמשרדי החברה תמיד ייתנו לכם מענה, שמנהל העבודה מטעם החברה יהיה זמין עבורכם, ושתקבלו את השירות הטוב ביותר שאפשר.

תכנון ופיקוח 

קבלן עצמאי הוא זה שמפקח על העבודה של עצמו, כלומר על העבודה אין פיקוח אמיתי, והא לא בהכרח עובד עם תכנית מסודרת אלא סומך על עצמו. חברת שיפוצים פועלת בהתאם לתוכנית ביצוע מפורטת ומעסיקה מנהל עבודה שמפקח על העבודה בשטח ואינו מבצע אותה בעצמו, כך שיש מי שמשגיח על עבודתם של בעלי המקצוע השונים ועל התקדמות השיפוץ לפי לוח הזמנים המתוכנן.

תכנון העבודה בצורה נכונה והפיקוח על התקדמותה בשטח חיוניים לסיום השיפוצים בזמן שנקבע, ללא עיכובים וללא תקלות.

אחריות וקבלות

קבלן שיפוצים עצמאי יכול תמיד להציע לכם לשלם בשחור בתמורה להנחה או לוויתור על הוספת המע"מ למחיר, שיכול להתבטא בהנחה בסכומים לא קטנים. זו הצעה מפתה ביותר, אך אם תצטרכו אחר כך תיקונים לעבודות לא תהיה לכם עליה אחריות ואין לכם הוכחה לביצוע העבודה.

חברת שיפוצים לעולם לא תציע לכם לעבור על החוק, תמיד תנפיק לכם חשבוניות וקבלות ותיתן לכם אחריות של שנה על העבודה שבוצעה.

איך תבחרו חברת שיפוצים?

כשאתם בוחרים חברת שיפוצים ודאו כי היא רשומה ברשם הקבלנים כחברה מאושרת, ודאו שיש לה מוניטין וניסיון, ובקשו המלצות מלקוחות קודמים. חברת שיפוצים רצינית תחזיק אתר אינטרנט מכובד, ותיתן לכם הצעת מחיר מפורטת וקפדנית, שתכלול גם את הפרטים הקטנים של לוחות הזמנים, המחירים והאחריות, ותעניק לכם שירות מלא של ייעוץ, עיצוב, תכנון וביצוע.

אולי יעניין אותך לשמוע מדוע בוחרים בנו ...

גם הלקוחות וגם ערוצי הטלוויזיה

שיפוץ דירה ברמת גן
סוגרים הכל לדירה שיפוצים - המלצה

חולמים לשפץ?

שיפוץ בשיטת סוגרים הכל לדירה יבטיח לכם תמורה מלאה עבור כספכם:

פתרון כולל מתכנון ועד ביצוע תחת קורת גג אחת, עמידה בתקציב ולוחות הזמנים!

לחץ כאן להשארת פרטים

לחיצה להצטרפות לקהילה שלנו במסנג'ר וקבל ראשון תוכן איכותי שיעזור לך בשיפוץ!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שאלה

שאלות?

חייגו 073-7766500 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

גם בערוץ 13 התלהבו מהסטנדרט שלנו!

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

פתרון כולל למשפצי דירה
עם סוגרים הכל לדירה

הטבות בלעדיות של "סוגרים הכל לדירה " לרכישת המוצרים המשלימים לשיפוץ: מטבחים ועבודות נגרות, קרמיקה וכלים סניטריים, מקלחונים וחיפויים, אלומיניום, מערכות מיזוג ועוד…

Call Now Button
גלילה לראש העמוד

שניפגש?

נשמח להפגש, להכיר, לעזור לכם בכל הדרוש עם סטנדרט חדש של שיפוץ הדירה: משלב המדידה והתכנון ועד לשיפוץ ומסירת הדירה. אנחנו דואגים לכל מה שתצטרכו כולל הובלה, ניקיון, מוצרי חשמל, ריהוט ועוד - הכל תחת גוף אחד מקצועי ושירותי.

הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם:

או התקשר אלינו, לחץ כאן: 073-7766500