סוגרים הכל לדירה

שיפוצים

מומחים בתחום הבנייה מזהירים: "העסקת שיפוצניק לא מורשה יכולה לגרום לרשלנות חמורה, לליקויי בטיחות בבית ולעוקץ הלקוחות".

לראשונה הגה צוות ישראלי פתרון חדשני בתחום השיפוצים שיאפשר לרבים לשפץ את ביתם בבטחה ובביטחון, ולשפר את איכות חייהם. "זה יעשה מהפכה בעולם השיפוצים."
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
היה בחדשות
התחל כאן

סקר השיפוצים הגדול מגלה נתון מדאיג: 80% מהנשאלים מעוניינים בשיפוץ, מחציתם חוששים מעוקץ של בעלי מקצוע. עוד עולה כי מחצית מהנשאלים מעדיפים גורם אחד שיהיה אחראי לשיפוץ מתחילתו ועד סופו.

ממה אנחנו פוחדים?

ענף השיפוצים בישראל סובל מתופעה של קבלני שיפוצים העוסקים בעבודות שיפוצים במשך שנים ארוכות ללא רישיון קבלן. התוצאה: אזרחים נופלים קורבן לעבודות רשלניות – ולעתים הרשלנות מתגלה רק כמה חודשים מתום השיפוץ – ולא מקיימות עילת תביעה, 'הפתעות' בגלל תכנון לא מדויק, ליקויי בטיחות, מריבות וויכוחים עם בעלי מקצוע, שיפוצניק חאפר שלא לוקח אחריות, בעל מקצוע שנעלם לאחר שקיבל תשלום, חריגה בזמן ובתקציב.

בינואר 2018 אישרה ועדת השרים לענייני חקיקה תמיכה ממשלתית בהצעת חוק פרטית להגנת צרכנים מפני קבלנים לא מורשים שביצעו עבורם עבודות שיפוצים רשלניות בבתי מגורים או במבנים עסקיים? ההצעה כבר עברה בקריאה ראשונה.

המטרה היא שהצרכן הישראלי יקבל שקט נפשי כשיזדקק לשירות שיפוצים. לפי התיקון, יתווסף בפנקס הקבלנים תת־סיווג לענף משנה (שיפוצים) – 131/1 – הקובע כי הקבלן יוכל לבצע עבודה בהיקף של עד 350,000 שקל (סכום המגלם היקף שיפוץ ממוצע בדירה). החוק החדש יסייע להעלות את רמתם המקצועית של הקבלנים בענף השיפוצים ויגדיל את הבידול בין חאפרים לאנשי מקצוע. חבר הכנסת פולקמן, יוזם ההצעה, הסביר ל'כלכליסט': "הצרכן הישראלי יקבל שקט נפשי כשיזדקק לשירות שיפוצים. החוק החדש יסייע להעלות את רמתם המקצועית של הקבלנים בענף השיפוצים ויגדיל את הבידול בין חאפרים לאנשי מקצוע". ערן סיב, יו"ר התאחדות קבלני השיפוצים, הוסיף בריאיון ב־ynet: "המהלך יצמצם משמעותית את תופעת החאפרים. ההכרה, ההכשרות והרישום של אלפי קבלני שיפוצים נוספים ברשם הקבלנים יאפשרו לציבור לקבל שירות יותר אמין ומקצועי".

היזהרו מחיקויים!

'קבלן־טנדר'

קבלני הטנדר הם עסק של איש אחד – שיווק, מכירות, שירות לקוחות, כספים, בדק, מדידות, תכנון, ביצוע וניהול – והטנדר שלהם הוא הכול – המשרד, המוקד הטלפוני, המחסן ולפעמים גם המכל לפינוי אשפה. אין להם חברה, אין להם שירות לקוחות, אין להם בקרה, אין להם אחריות. וכמו שבחברות בנייה מסודרות יש היררכיה ברורה: הנהלה, מחלקת שיווק, מחלקת כספים, שירות לקוחות, שירות בדק וכדומה, כך גם בחברת שיפוצים מסודרת, מקצועית ואחראית. ולא בכדי. כל תחום הוא מקצוע ומצריך הסמכה והכשרה וניסיון. ואם עניינים משתבשים, שלא תמצאו את עצמכם רודפים אחרי טנדר…

שיפוצניק 'כל־יכול'

היזהרו מאלה שיודעים לעשות הכול. הם שיפוצניקים, הם חשמלאים, הם אנשי גבס, הם רצפים, הם אנשי אלומיניום ומיזוג, הם אינסטלטורים, הם כל מה שתרצו (חוץ מקבלן שיפוצים רשום). לפעמים הם יכולים להזעיק איזה 'איש מקצוע' חאפר זמין. הם יתנו לכם הצעת מחיר אטרקטיבית וכאילו יחסכו לכם בעלויות, אבל אתם עלולים לשלם מחיר יקר תמורת השיפוץ הזה בנזקים ובבטיחות. לכן היזהרו מהם כמו מאש. אין באמת אדם אחד שמוסמך ולמד ויודע לבצע את כל העבודות. אין אדם אחד שיכול לתת את כל המעטפת – גם לתכנן, גם למדוד, גם לבצע, גם לנהל, גם להיות ממונה בטיחות וגם להקפיד על סטנדרט. אם הוא טוען שכן, כדאי שתשאלו אותו: מתי ואיפה הוא למד, ומי לימד אותו הכול? בקשו ממנו אסמכתות בנושאים הרלוונטיים, כלומר תעודות הכשרה והסמכה, כדי שתדעו מתי לאחרונה השתתף בקורס של בטיחות וגהות, בקורס של חומרים חדשים ושל שיטות עבודה חדשות, של חשמל ועוד. ענף השיפוצים הוא תחום מקצועי לכל דבר ועניין. הוא מצריך הכשרה והסמכה וניסיון, ומעטפת של קבלני משנה מקצועיים.

סטנדרט חדש בשיפוץ דירה

לאחרונה יזם צוות מומחים בתחום רעיון חדש: 'סוגרים הכל לדירה שיפוצים' – חברת השיפוצים הראשונה בישראל. ישראלים יוכלו לשפץ את ביתם בבטחה ובביטחון, ולישון בשקט בלילה.

  • אחריות לכל התהליך מהתכנון ועד לגמר
  • בטיחות, אמינות, איכות ובקרה
  • לוח זמנים, תקציב ותכולה ידועים מראש
  • צוותי עבודה בשטח מקצועיים, מנוסים ומוכשרים
  • מחזירים לכם דירה חדשה ונקייה אחרי השיפוץ
  • הטבות בלעדיות למוצרים משלימים

רוצים לשמוע עוד? לחצו כאן  

אולי יעניין אותך לשמוע מדוע בוחרים בנו ...

גם הלקוחות וגם ערוצי הטלוויזיה

שיפוץ דירה ברמת גן
סוגרים הכל לדירה שיפוצים - המלצה

חולמים לשפץ?

שיפוץ בשיטת סוגרים הכל לדירה יבטיח לכם תמורה מלאה עבור כספכם:

פתרון כולל מתכנון ועד ביצוע תחת קורת גג אחת, עמידה בתקציב ולוחות הזמנים!

לחץ כאן להשארת פרטים

לחיצה להצטרפות לקהילה שלנו במסנג'ר וקבל ראשון תוכן איכותי שיעזור לך בשיפוץ!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שאלה

שאלות?

חייגו 073-7766500 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

גם בערוץ 13 התלהבו מהסטנדרט שלנו!

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

פתרון כולל למשפצי דירה
עם סוגרים הכל לדירה

הטבות בלעדיות של "סוגרים הכל לדירה " לרכישת המוצרים המשלימים לשיפוץ: מטבחים ועבודות נגרות, קרמיקה וכלים סניטריים, מקלחונים וחיפויים, אלומיניום, מערכות מיזוג ועוד…

Call Now Button
גלילה לראש העמוד

פגישת ייעוץ ללא התחייבות!

עיצוב פנים ומדידות כלול במחיר השיפוץ!

נשמח להפגש, להכיר, לעזור לכם בכל הדרוש עם סטנדרט חדש של שיפוץ הדירה: משלב המדידה והתכנון ועד לשיפוץ ומסירת הדירה. אנחנו דואגים לכל השיפוץ כולל ניקיון הדירה והכל תחת אחריות אחת גוף אחד מקצועי ושירותי ואתם נהנים משקט ושלווה ומקבלים בית מושלם!

להתקשר אלינו, לחץ כאן: 073-7766500

אפשר להתחיל עכשיו שיחת וואטסאפ

או למלא פרטים ונחזור אליך בהקדם: