טלפון משרדים: 073-7766500

סוגרים הכל לדירה

שיפוצים

משפצים וגרים במרכז? קחו רק קבלן שיפוצים במרכז!

גרים במרכז הארץ ומתכננים שיפוץ כללי בדירה? רגע לפני, כדאי מאוד שתבדקו טוב איך אתם רוצים לסיים את התהליך, ותוודאו שאתם עושים זה נכון כדי להגיע לשם.
קבלן שיפוצים במרכז

שיפוץ דירה במרכז הארץ – כך תעשו את זה נכון, מה בדיוק יכול להבטיח שזה אכן מה שיקרה? כמה דברים בסיסיים:

מעצבת פנים מקצועית ומנוסה

כזאת שמבינה את כל מכלול הדברים הקשורים בשיפוץ, יודעת להסתכל על כל הנתונים הקיימים (התנאים בהם הדירה נמצאת כרגע, התשתיות, רצון בעלי הדירה והסגנון שלהם, התקציב שהם מעמידים לרשות השיפוץ ועוד), ולהפוך אותם לכתב כמויות ולתוכנית מדויקת שמתאימה לכל אחד מהנתונים, תוך שהיא צופה את העתיד להגיע בזמן השיפוץ, ולתת לו מענה כבר בתוכנית עצמה, כדאי שהיא תיהיה חלק מצוות השיפוץ.

אם אתם משפצים במרכז, קחו קבלן שיפוצים במרכז

קבלן שמקום מושבו נמצא במרכז ולכן גם יהיה קרוב אליכם ויוכל לתת מענה מהיר לבעיות בשטח, יוכל לבקר לעיתים תכופות יותר, כזה שעבר לא מעט פרויקטים של שיפוץ דירות מסוגים שונים, ונסיונו והידע שצבר מאפשרים לו להוציא לפועל את תוכניות המעצבת מ- א' ועד ת', תוך מקצועיות רבה, איכות עבודה גבוהה וללא טעויות והפתעות במהלך הדרך – עם תיאום תכנון-ביצוע.

בעלי מקצוע או בעלי מלאכה אמינים ומקצועיים

כשתפקידו של קבלן שיפוצים במרכז לפקח עליהם ולנהל אותם. ואם מדובר בקבלן שיפוצים ותיק מנוסה, הוא יסתמך על צוות בעלי מקצוע שעובד איתו לאורך זמן, שהוא יודע מה איכויות העבודה שלו ומה רמת המקצועיות שלו וסומך עליהם שהם יעשו את עבודתם נאמנה ויוציאו את הלקוח מרוצה.

תהליך עבודה חכם ומסודר שמוביל את השיפוץ

כבר משלב המדידות טרם התכנון, שזהו השלב הראשון וההכרחי לפני שיפוץ, ועד השלב הסופי בו הדירה נקייה והמפתח מוחזר לבעליו. תהליך כזה חייב לגרום לכל משתתפי התהליך לדבר ביניהם כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר: הלקוח, מעצבת הפנים, קבלן השיפוצים ובעלי המקצוע.

קבלן שיפוצים במרכז

פריסה רחבה באזור המרכז – קבלן שיפוצים במרכז יכול לעזור לכם

ברחבי המרכז ניתן היום למצוא מספר פרויקטים שעובדים לפי המודל הזה, במסגרת עבודתנו כחברת השיפוצים הראשונה בארץ, "סוגרים הכל לדירה". הפרויקטים שלנו מגוונים ומייצרים לנו בחברה יריעה גדולה מאוד של התמקצעות בכל נישות השיפוץ:

בתל אביב הצוותים שלנו שוקדים על שיפוץ דירה ללקוח, בצפון הישן. בהרצליה אנו מבצעים שיפוץ דירה בבניין בפרויקט תמ"א. ברעננה, שיפוץ והתאמת דירה מקבלן בפרויקט מחיר למשתכן עוברת שיפוץ יסודי כולל הריסה, בניה והרכבת תשתיות חדשות על פי תוכנית עיצובית שהותאמה לדירה במיוחד. בכפר סבא דירה גדולה עוברת היום שיפוץ, בהתאם לתוכנית המעצבת להתאים את הדירה מחדש למשפחה. ברמת גן עומלים הצוותים שלנו על שיפוץ קומפלט של דירת יד שניה שנקנתה על ידי זוג צעיר, כולל: הריסה, בנייה והקמת תשתיות. בחולון, שיפוץ של בניין מגורים ישן, כולל: שיקום עשרות העמודים בבניין, עבודות ברזל, טיח וצבע ובקרוב גם מעטפת הבניין.

בכל אחד מהפרויקטים מעצבת הפנים שלנו מעורבת בתכנון, ביקרה במקום לאחר המדידות, ישבה עם הלקוחות, סיירה במתחם השיפוץ, והכינה תוכנית עבודה מפורטת לביצוע, שלא משאירה מקום לטעויות, כולל עלויות מדוייקות. ובנוסף, קבלן שיפוצים במרכז מוביל ומנצח על תהליך, כשמדובר רק בקבלן רשום ומורשה של "סוגרים הכל לדירה שיפוצים".

שי סטולר

שי סטולר

הקים בשנת 2009 את לידר ניהול - כוח הקנייה לוועדי בתים. ככה הכיר את דרור והקים יחד איתו את ״סוגרים הכל לדירה״. שי סטולר משמש כבעלים משותף של ״סוגרים הכל לדירה״. בוגר תואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת בר־אילן ומוסמך (MBA) במינהל עסקים.בעל ניסיון בחברות טכנולוגיה ותקשורת בתחומי הפיתוח העסקי וניהול המכירות.ל'סוגרים הכל לדירה – שיפוצים' הביא את הידע והניסיון הרב שצבר בתחום המכירות והפיתוח העסקי בכמה חברות במשק.אני מאמין: מצויינות בשירות והבאת חדשנות לחברה.עוד על שי סטולר >

לחץ כאן להשארת פרטים

לחיצה להצטרפות לקהילה שלנו במסנג'ר וקבל ראשון תוכן איכותי שיעזור לך בשיפוץ! 

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

פתרון כולל למשפצי דירה
עם סוגרים הכל לדירה

הטבות בלעדיות של "סוגרים הכל לדירה " לרכישת המוצרים המשלימים לשיפוץ: מטבחים ועבודות נגרות, קרמיקה וכלים סניטריים, מקלחונים וחיפויים, אלומיניום, מערכות מיזוג ועוד…

צור קשר
close slider
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן