סוגרים הכל לדירה

שיפוצים

משפצים וגרים במרכז? קחו רק קבלן שיפוצים במרכז!

גרים במרכז הארץ ומתכננים שיפוץ כללי בדירה? רגע לפני, כדאי מאוד שתבדקו טוב איך אתם רוצים לסיים את התהליך, ותוודאו שאתם עושים זה נכון כדי להגיע לשם.
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
קבלן שיפוצים במרכז
התחל כאן

שיפוץ דירה במרכז הארץ – כך תעשו את זה נכון, מה בדיוק יכול להבטיח שזה אכן מה שיקרה? כמה דברים בסיסיים:

מעצבת פנים מקצועית ומנוסה

כזאת שמבינה את כל מכלול הדברים הקשורים בשיפוץ, יודעת להסתכל על כל הנתונים הקיימים (התנאים בהם הדירה נמצאת כרגע, התשתיות, רצון בעלי הדירה והסגנון שלהם, התקציב שהם מעמידים לרשות השיפוץ ועוד), ולהפוך אותם לכתב כמויות ולתוכנית מדויקת שמתאימה לכל אחד מהנתונים, תוך שהיא צופה את העתיד להגיע בזמן השיפוץ, ולתת לו מענה כבר בתוכנית עצמה, כדאי שהיא תיהיה חלק מצוות השיפוץ.

אם אתם משפצים במרכז, קחו קבלן שיפוצים במרכז

קבלן שמקום מושבו נמצא במרכז ולכן גם יהיה קרוב אליכם ויוכל לתת מענה מהיר לבעיות בשטח, יוכל לבקר לעיתים תכופות יותר, כזה שעבר לא מעט פרויקטים של שיפוץ דירות מסוגים שונים, ונסיונו והידע שצבר מאפשרים לו להוציא לפועל את תוכניות המעצבת מ- א' ועד ת', תוך מקצועיות רבה, איכות עבודה גבוהה וללא טעויות והפתעות במהלך הדרך – עם תיאום תכנון-ביצוע.

בעלי מקצוע או בעלי מלאכה אמינים ומקצועיים

כשתפקידו של קבלן שיפוצים במרכז לפקח עליהם ולנהל אותם. ואם מדובר בקבלן שיפוצים ותיק מנוסה, הוא יסתמך על צוות בעלי מקצוע שעובד איתו לאורך זמן, שהוא יודע מה איכויות העבודה שלו ומה רמת המקצועיות שלו וסומך עליהם שהם יעשו את עבודתם נאמנה ויוציאו את הלקוח מרוצה.

תהליך עבודה חכם ומסודר שמוביל את השיפוץ

כבר משלב המדידות טרם התכנון, שזהו השלב הראשון וההכרחי לפני שיפוץ, ועד השלב הסופי בו הדירה נקייה והמפתח מוחזר לבעליו. תהליך כזה חייב לגרום לכל משתתפי התהליך לדבר ביניהם כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר: הלקוח, מעצבת הפנים, קבלן השיפוצים ובעלי המקצוע.

קבלן שיפוצים במרכז

פריסה רחבה באזור המרכז – קבלן שיפוצים במרכז יכול לעזור לכם

ברחבי המרכז ניתן היום למצוא מספר פרויקטים שעובדים לפי המודל הזה, במסגרת עבודתנו כחברת השיפוצים הראשונה בארץ, "סוגרים הכל לדירה". הפרויקטים שלנו מגוונים ומייצרים לנו בחברה יריעה גדולה מאוד של התמקצעות בכל נישות השיפוץ:

בתל אביב הצוותים שלנו שוקדים על שיפוץ דירה ללקוח, בצפון הישן. בהרצליה אנו מבצעים שיפוץ דירה בבניין בפרויקט תמ"א. ברעננה, שיפוץ והתאמת דירה מקבלן בפרויקט מחיר למשתכן עוברת שיפוץ יסודי כולל הריסה, בניה והרכבת תשתיות חדשות על פי תוכנית עיצובית שהותאמה לדירה במיוחד. בכפר סבא דירה גדולה עוברת היום שיפוץ, בהתאם לתוכנית המעצבת להתאים את הדירה מחדש למשפחה. ברמת גן עומלים הצוותים שלנו על שיפוץ קומפלט של דירת יד שניה שנקנתה על ידי זוג צעיר, כולל: הריסה, בנייה והקמת תשתיות. בחולון, שיפוץ של בניין מגורים ישן, כולל: שיקום עשרות העמודים בבניין, עבודות ברזל, טיח וצבע ובקרוב גם מעטפת הבניין.

בכל אחד מהפרויקטים מעצבת הפנים שלנו מעורבת בתכנון, ביקרה במקום לאחר המדידות, ישבה עם הלקוחות, סיירה במתחם השיפוץ, והכינה תוכנית עבודה מפורטת לביצוע, שלא משאירה מקום לטעויות, כולל עלויות מדוייקות. ובנוסף, קבלן שיפוצים במרכז מוביל ומנצח על תהליך, כשמדובר רק בקבלן רשום ומורשה של "סוגרים הכל לדירה שיפוצים".

אולי יעניין אותך לשמוע מדוע בוחרים בנו ...

גם הלקוחות וגם ערוצי הטלוויזיה

שיפוץ דירה ברמת גן
סוגרים הכל לדירה שיפוצים - המלצה

חולמים לשפץ?

שיפוץ בשיטת סוגרים הכל לדירה יבטיח לכם תמורה מלאה עבור כספכם:

פתרון כולל מתכנון ועד ביצוע תחת קורת גג אחת, עמידה בתקציב ולוחות הזמנים!

לחץ כאן להשארת פרטים

לחיצה להצטרפות לקהילה שלנו במסנג'ר וקבל ראשון תוכן איכותי שיעזור לך בשיפוץ!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שאלה

שאלות?

חייגו 073-7766500 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

גם בערוץ 13 התלהבו מהסטנדרט שלנו!

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

פתרון כולל למשפצי דירה
עם סוגרים הכל לדירה

הטבות בלעדיות של "סוגרים הכל לדירה " לרכישת המוצרים המשלימים לשיפוץ: מטבחים ועבודות נגרות, קרמיקה וכלים סניטריים, מקלחונים וחיפויים, אלומיניום, מערכות מיזוג ועוד…

Call Now Button
גלילה לראש העמוד

פגישת ייעוץ ללא התחייבות!

עיצוב פנים ומדידות כלול במחיר השיפוץ!

נשמח להפגש, להכיר, לעזור לכם בכל הדרוש עם סטנדרט חדש של שיפוץ הדירה: משלב המדידה והתכנון ועד לשיפוץ ומסירת הדירה. אנחנו דואגים לכל השיפוץ כולל ניקיון הדירה והכל תחת אחריות אחת גוף אחד מקצועי ושירותי ואתם נהנים משקט ושלווה ומקבלים בית מושלם!

להתקשר אלינו, לחץ כאן: 073-7766500

אפשר להתחיל עכשיו שיחת וואטסאפ

או למלא פרטים ונחזור אליך בהקדם: