סוגרים הכל לדירה

שיפוצים

סיפורו של זוג צעיר שרק חיפש קבלן שיפוצים ברמת גן אבל מצא פתרון כולל…

שגית ומתן רובינשטיין מרמת־גן היו צריכים לשפץ את דירתם החדשה־ישנה. הם קנו דירה בת 40 שדרשה שיפוץ כולל כדי שתתאים לשנת 2019. הם חיפשו קבלן שיפוצים ברמת גן אבל פגשו את הצוות של 'סוגרים הכל לדירה שיפוצים', וכל השאר היסטוריה...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיפוץ דירה ברמת גן
התחל כאן

כך הכול התחיל…

"לפני כחצי שנה היינו צריכים לשפץ את הדירה שקנינו. חיפשנו קבלן שיפוצים ברמת גן, אבל אז שמענו מבת דודה של מתן על 'סוגרים הכל לדירה שיפוצים' ונרשמנו ליריד הגדול בקניון ארנה" מספרת שגית, "שם נפגשנו עם אלון והוא הציג לנו את הדרך ואת הסטנדרט החדש בשיפוצים וקיבלנו הצעת מחיר ראשונית למדידות ולמעצבת פנים.

יריד סוגרים הכל לדירה

לדירה הגיע מודד לצורך מדידה מסודרת ומקצועית כדי שהתכנון יהיה נכון. יולי הנפלאה, המעצבת, נפגשה איתנו כמה פעמים בסטודיו הפרטי שלה ועזרה לנו להבין, על סמך המדידות, מה אפשר לעשות ומה אי־אפשר לעשות – אילו קירות אפשר לשבור, היכן יש עמודי תמך ומה השיפוץ אמור לכלול. הבנו שאנחנו לא צריכים להסתפק רק באמבטיה ובשירותים, אלא נוכל לשפץ ולחדש – חשמל, אינסטלציה, שינויים מבניים, החלפת דלתות ועוד. יולי נתנה לנו שתי אופציות ובחרנו אחת מהן. לאחר מכן חזרנו לאלון וחתמנו על חוזה לשיפוץ שכלל כתב כמויות מסודר ומפורט. סוכם שהשיפוץ יארך כשלושה חודשים ואז יצאנו לדרך."

האם לבחור קבלן שיפוצים ברמת גן (ועוד 10 בעלי מקצוע) או כתובת אחת ברורה וגורם אחד אחראי?

אחד הדברים הנדרשים ביותר בשיפוץ, ובוודאי אם הוא מערב כמה בעלי מקצוע, הוא אחריות ברורה. אחריות לתכנון ואחריות לביצוע בשטח. לכן הקמנו את 'סוגרים הכל לדירה – שיפוצים' – חברת השיפוץ הראשונה בארץ – ויצרנו סטנדרט חדש בשיפוץ דירה" מספר שי סטולר, מבעלי החברה, "אנחנו אחראים לשיפוץ הדירה מהשלב הראשון, שלב התכניות, ועד לשלב מסירת המפתח לאחר השיפוץ. אנחנו אחראים לעבודה ולתוצאות של כל בעל מקצוע שנביא. ללקוחות שלנו יש רק כתובת אחת לפנות אליה. בלי ויכוחים, תסכולים ועצבים מיותרים."

"ואכן" אומר מתן, "הסיבה המרכזית שבגללה בחרנו ב'סוגרים הכל לדירה שיפוצים' ולא בעוד קבלן שיפוצים ברמת גן היא כי נאמר לנו שיש גורם אחד שאחראי לכל התהליך, כתובת אחת לפנות אליה. לא צריך לרדוף אחרי בעלי מקצוע כמו צַבָּע ורצף. כבר שמענו הרבה סיפורי זוועות מאנשים וחששנו. חשוב להסביר שגם תוך כדי התהליך עצמו ליוו אותנו אלון ויולי המעצבת. היו התלבטויות רבות בבבחירת קרמיקה, בבחירת צבעים, בבחירת מזגנים ועוד. בכל דבר היה לנו ליווי וייעוץ מקצועי בזמן אמת. הם גם שמרו עלינו כדי שלא נתפתה להגזים במחיר וכדי נשמור על התקציב."

פרטנר אמיתי

"לפני תחילתו של שלב הביצוע נפגשנו עם בנצי, איש מקסים, שהוא הקבלן בפועל ומנהל את השיפוץ עצמו. מומלץ בחום" משתפים שגית ומתן, "בנצי שיתף אותנו בתהליך ("בואו תסתכלו אם זה באמת הצבע שבחרתם"), דאג לנו וחסך לנו טרחה וזמן. למשל, כמות הקרמיקות שהזמנו הייתה גבולית. בנצי ביקש שנזמין עוד ונסע לרחובות כדי להביא את הקרמיקות ולחסוך לנו התרוצצות. הרגשנו שיש לנו פרטנר אמיתי. הייתה לנו בעיה עם הדוד והצוות, בראשותו של בנצי, עזר לנו להביא דוד חדש לדירה ולחבר אותו. הייתה לנו בעיה במטבח – מטבח שלא תכננו לשנות – בנצי עשה את התיקונים הנדרשים. אלה עניינים שעלו תוך כדי התהליך כי לא תמיד רואים הכול מראש.

היו דברים שבנצי המליץ לתקן עכשיו כי אחר כך יהיה קשה יותר לתקן. גם המעורבות של המעצבת הורגשה – בסיומו של כל שלב היא באה לוודא שהכול בוצע לפי התכנית. הייתה עוד עין מפקחת אפילו מהפן העיצובי שאנחנו לא מבינים בו. כל התהליך ארך כשלושה חודשים. כלומר, עמדנו בלוח הזמנים. וגם אם היו דברים שהיינו פחות מרוצים מהם, היה מקום לשיח ולתיקון כדי שהכול יהיה לשביעות רצוננו. טוב שלא התפשרנו היינו רגועים שיש עם מי לדבר, שאנחנו שותפים לדרך ושכולנו פועלים מתוך אינטרס משותף – לסיים את הפרויקט באופן מיטבי, תוך שלושה חודשים, לשביעות רצוננו."

קבלן שיפוצים זאת משרת אמון

"עוד לפני איכות השיפוץ, הדבר החשוב ביותר לכל אדם זאת הידיעה שהוא יכול לסמוך על מי שהוא חתם איתו עסקה. אסור לשכוח שמדובר בבית, במקום הפרטי ביותר של אדם, המקום שהוא עתיד לחיות בו" מסבירה שגית, "לצערי, תחום השיפוצים הוא תחום כל כך פרוץ בארץ עד שאין ודאות שאיש מקצוע יגיע, שיגיע בזמן, שיעשה עבודה כמו שצריך ולא ייעלם עם הכסף, חלילה. קבלן שיפוצים זאת אכן משרת אמון ולא יכולנו לסמוך על כל קבלן שיפוצים ברמת גן. לא יכולנו להיות בדירה 24/7 כדי לבדוק ולפקח, ונדרשנו לסמוך עליו. ויש תחומים מקצועיים כמו חשמל ואינסטלציה שאנחנו פחות מבינים בהם ואסור להקל בבטיחות. חברת 'סוגרים הכל לדירה שיפוצים' נתנה לנו את הדבר החשוב ביותר – שקט נפשי. גם מבחינת עמידה בתקציב. החריגה בתקציב הייתה שולית. דיברנו עם אנשים שחרגו באלפי שקלים והזהירו אותנו. בפרט שזאת דירה בת 40 שנה – קשה יותר לשנות ולשפר אותה ולהביא אותה לרמת גמר טובה, והכול תוך עמידה בזמנים ובתקציב. רצינו דירה שתתאים ל-2019 ולא לשנות ה-80."

פתרון כולל תחת קורת גג אחת

חברת 'סוגרים הכל לדירה שיפוצים' מצהירה שהשיפוץ אצלה כולל הכול – תכניות, בקרה, הכנות וביצוע וניקיון. "אנחנו מורידים את האחריות מהכתפיים שלכם ומעבירים אותה לידיים המקצועיות שלנו. תהליך שיפוץ מקצועי, אחראי, יסודי, בטוח, בטיחותי, הכולל הכול ומנוהל היטב יראה לכם שאפשר לשפץ גם אחרת" כתוב באתר.

"החברה הבטיחה וקיימה" מסכים מתן, "גורם אחד דאג לכול – מהמדידות והעיצוב, דרך הביצוע וכלה בהובלה. אף קבלן שיפוצים ברמת גן לא מסוגל לתת שירות כזה. היו פה אנשי מקצוע אחד־אחד שהגיעו לדירה, כמו רצף מעולה, איש אלומיניום שעשה פה דברים מעבר למה שסוכם ורשתות שלא היינו אמורים לקבל וקיבלנו תוך כדי. לא היינו צריכים לדאוג לכלום.

ביום של מעבר הדירה המובילים הגיעו ב-7:30 בבוקר לדירה הישנה – קומה שלישית בלי מעלית. ב-10:00 היינו פה אחרי שפרקנו הכול. הדירה החדשה הייתה נקייה, חיכתה לנו, רק להיכנס ולסדר אותה. ויותר מכך, הם דאגו גם לצבוע את הדירה הישנה כי נדרשנו למסור אותה לבעליה צבועה. ועוד עניין שחשוב להזכיר… בנצי עזר לנו אפילו בעניינים עם ועד הבית. אנחנו דיירים חדשים פה ולא כל כך מכירים את האנשים ובנצי עשה זאת בשבילנו. היה לו חשוב לוודא שאנחנו נכנסים לבניין ברגל ימין, בלי כעס מהשכנים החדשים. הוא הלך אליהם והסביר ונתן את המילה שלו שהכול יהיה בסדר ונקי בשטחים המשותפים של הבניין. ואם התעוררה בעיה, הוא דאג לדבר עם האדם וללבן את העניין."

ושגית מוסיפה: "אסור לשכוח את ההטבות שקיבלנו מ'סוגרים הכל לדירה' – קבוצת הקנייה הגדולה בישראל. רכשנו מזגנים ומוצרי חשמל"

"לסיכום" אומרים בני הזוג רובינשטיין, "רק רצינו לומר תודה רבה לצוות של 'סוגרים הכל לדירה שיפוצים' ואין ספק שנתראה בשיפוץ הבא."

קבלן שיפוצים ברמת גן

קבלן שיפוצים ברמת גן

 

אולי יעניין אותך לשמוע מדוע בוחרים בנו ...

גם הלקוחות וגם ערוצי הטלוויזיה

שיפוץ דירה ברמת גן
סוגרים הכל לדירה שיפוצים - המלצה

חולמים לשפץ?

שיפוץ בשיטת סוגרים הכל לדירה יבטיח לכם תמורה מלאה עבור כספכם:

פתרון כולל מתכנון ועד ביצוע תחת קורת גג אחת, עמידה בתקציב ולוחות הזמנים!

לחץ כאן להשארת פרטים

לחיצה להצטרפות לקהילה שלנו במסנג'ר וקבל ראשון תוכן איכותי שיעזור לך בשיפוץ!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שאלה

שאלות?

חייגו 073-7766500 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

גם בערוץ 13 התלהבו מהסטנדרט שלנו!

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

פתרון כולל למשפצי דירה
עם סוגרים הכל לדירה

הטבות בלעדיות של "סוגרים הכל לדירה " לרכישת המוצרים המשלימים לשיפוץ: מטבחים ועבודות נגרות, קרמיקה וכלים סניטריים, מקלחונים וחיפויים, אלומיניום, מערכות מיזוג ועוד…

Call Now Button
גלילה לראש העמוד

פגישת ייעוץ ללא התחייבות!

עיצוב פנים ומדידות כלול במחיר השיפוץ!

נשמח להפגש, להכיר, לעזור לכם בכל הדרוש עם סטנדרט חדש של שיפוץ הדירה: משלב המדידה והתכנון ועד לשיפוץ ומסירת הדירה. אנחנו דואגים לכל השיפוץ כולל ניקיון הדירה והכל תחת אחריות אחת גוף אחד מקצועי ושירותי ואתם נהנים משקט ושלווה ומקבלים בית מושלם!

להתקשר אלינו, לחץ כאן: 073-7766500

אפשר להתחיל עכשיו שיחת וואטסאפ

או למלא פרטים ונחזור אליך בהקדם: