שיפוץ דירה קומפלט

בהתאמה אישית

עיצוב פנים ומדידות כלול במחיר של עבודת השיפוץ!

שיפוץ דירה בהתאמה אישית

מה הייתם משנים בבית שלכם? מה הייתם מוסיפים בו? מה הייתם מחליפים?

לא משנה אם מדובר בעיצוב הדירה החדשה או בשיפוץ הבית הישן שלכם, כדאי לכם לשפץ בפעם אחת (לא טלאי על טלאי) וכמו שצריך. בסופו של יום, זה הבית שלכם. זאת איכות החיים שלכם.

וכדי שתהיו בטוחים גם בתהליך וגם בתוצאה, יצרנו סטנדרט חדש בתחום שיפוץ דירות: תהליך מובנה ואיכותי לשיפוץ דירה קומפלט מתחילת השיפוץ ועד סופו (עם כל הפרטים הקטנים שבאמצע) שייתן לכם ביטחון, דייקנות בלוח זמנים, דיוק בתכנון ובביצוע, וישמור על התקציב שהוגדר מראש.

שיפוץ דירה קומפלט

מה כולל שיפוץ דירה מותאם אישית?

תהליך שיפוץ דירה קומפלט לפי הצרכים הייחודיים לכם הכולל:

תכניות – אתם יושבים עם מעצבת הפנים שלנו יכולים לבחור את המעצבת שלכם או אחת המעצבות שלנו. השלב הזה מסתיים בתכנית עיצובית ובכתב כמויות.

בקרה של התכניות, של המפרטים הטכניים ושל כתב הכמויות. הבקרה נעשית בידי בקר איכות ומהנדס אזרחי בעלי ניסיון של יותר מ-10 שנים. בסוף השלב הזה יוגדרו בבירור תקציב, לוח זמנים ותכולת שיפוץ. אנחנו מתחייבים לעמוד בהם.

הכנת הדירה לשיפוץ. מדידות, אריזה, כיסוי תכולת הבית וכדומה.

ביצוע לפי התכניות בידי צוותי עבודה מקצועיים, מנוסים ומוכשרים. אנחנו נדאג לבעלי המקצוע הנדרשים – איש אלומיניום, נגר, אינסטלטור מוסמך, חשמלאי מוסמך, מתקין וטכנאי מזגנים מורשה. אנחנו אחראים לעבודה ולתוצאות של כל בעלי המקצוע שאנחנו מזמינים. לניהול התהליך אחראי מנהל בנייה מורשה, לביצועו אחראי קבלן בניין מורשה, לפיקוח ולבקרה עליו אחראים מהנדס אזרחי ובקר איכות (בשלב הזה אתם משוחררים… טוסו לחופשה, צאו לבלות, סעו לטייל. אנחנו מבצעים, מפקחים ואחראים לכול).

לפני סיום התהליך יגיעו לדירה מדביר מוסמך וחברת ניקיון מקצועית כדי להכין אותה למגורים מחדש.

מסירת המפתח. תתחדשו!

למה כדאי שיפוץ דירה בהתאמה אישית?

ראשית, כדי למנוע חריגה מהתקציב. הניסיון שלנו מלמד ששיפוץ קטן גורר אחריו עוד שיפוצים לא מתוכננים ("ממילא כבר התחלנו לשפץ, אולי גם פה? אולי גם נחליף שיש במטבח? ומה עם מקלחון חדש?"). שנית, כדאי שהתכנית העיצובית תכלול את כל הבית כדי שכל חלקי הבית ידברו באותה השפה העיצובית ויתכתבו זה עם זה. שלישית, כבר פיניתם זמן ומחשבות לטובת העניין, נצלו אותו ביעילות לכל הבית ולא רק לחדר אחד. שלישית, כדי שלא תשבו בבית החדש או המחודש שלכם ותאמרו: "חבל שלא חידשנו גם פה. חבל שלא שיפצנו גם שם. חבל שלא החלפנו, חבל שלא הוספנו, חבל שלא בנינו, חבל שלא שינינו". ולבסוף, שיפוץ הוא אינו דבר שעושים בכל חודש, גם לא בכל שנה. לכן כדאי לעשות שיפוץ דירה קומפלט, פעם אחת וכמו שצריך והרווחתם שקט ואיכות חיים לפחות ב-10 השנים הבאות.

"סוגרים הכל לדירה" שיפוצים – איך זה עובד?

בתום השיפוץ תקבלו דירה נקייה, לאחר ניקיון יסודי ומקצועי, ולאחר הדברה

המידע שימושי? שתף עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
צור קשר לשיפוץ הדירה

מצטרפים?

חייגו 073-7766500 או מלאו פרטים ונחזור אליכם
צור קשר לשיפוץ הדירה

מצטרפים?

חייגו 073-7766500 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

פתרון כולל למשפצי דירה
עם סוגרים הכל לדירה

הטבות בלעדיות של "סוגרים הכל לדירה " לרכישת המוצרים המשלימים לשיפוץ: מטבחים ועבודות נגרות, קרמיקה וכלים סניטריים, מקלחונים וחיפויים, אלומיניום, מערכות מיזוג ועוד…