סוגרים הכל לדירה

שיפוצים

שיפוץ דירה ברחובות: סיפור על שיפוץ דירה להשקעה

שיפוץ דירה ברחובות - סיפור הפרויקט שזה עתה מתחיל על שיפוץ דירה להשקעה, במטרה להשכיר אותה. על מנת להגדיל את שווי הדירה בוחרים המשקיעים פעמים רבות בשיפוץ
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיפוץ דירה ברחובות
התחל כאן

שיפוץ דירה יכול להגיע בכל שלב בחיים, יכול להיות שמדובר בדירה שנרכשה זה עתה על ידי זוג צעיר שאין ביכולתו לרכוש דירה חדשה מקבלן, והוא משתדרג עם שיפוץ הדירה הישנה שקנה. מן הצד השני, אפשר לראות גם לא מעט זוגות שבגילאים מתבגרים מחליטים לרענן ולהתחדש, ומחליטים לשפץ את הדירה שגרו בה שנים. ויש גם את הדירות להשקעה, דירות שנקנו כנכסים, במטרה להשכיר אותן. על מנת להגדיל את שווי הדירה בוחרים אותם משקיעים פעמים רבות בשיפוץ.

לאחרונה נכנסנו לשיפוץ דירה אשר נמצאת ברחובות כאשר המטרה היא לקחת דירה שלא גרו בה המון שנים ולהפוך אותה לדירה מושקעת ואיכותית ולהשכיר אותה לצורך השקעה.

מדובר בדירת דופלקס ברחובות, גודל הדירה כ-140 מטר ומיועדת להשקעה לצורך השכרה, דירה שלא גרו בה המון שנים. שיפוץ הדירה ברחובות על ידי הצוותים שלנו, ועל פי השלבים המדויקים בשיטת סוגרים הכל לדירה, כולל:

 • מדידה מדויקת של הדירה על ידי מודד מקצועי
 • בניית תוכניות מפורטות עבור כל השינויים יחד עם המעצבת שלנו
 • ביצוע כתב כמויות ומפרט טכני
 • ביצוע תיאום תכנון-ביצוע
 • הריסה ופינוי
 • עבודות חשמל כלליות
 • שינוי פנימי של קירות
 • שיפוץ חדרי אמבטיה קומפלט, כולל כלים סניטריים
 • ריצוף בכל הדירה (הדבקה)
 • שיפוץ מטבח והזזתו
 • עבודת צבע ודלתות בכל הדירה

חדר האמבטיה ייהרס וייבנה חדר אמבטיה חדש

שיפוץ דירה ברחובות - תיאום תכנון ביצוע

פגישת צוות שיפוץ הדירה ברחובות – תיאום תכנון – ביצוע

לפני שמתחילים: ככה זה נראה

מדוע לשפץ דירה להשקעה? כך תצא מורווח יותר

להשקעה בנכס יש יתרונות רבים, למרות שיש גם מן המשקיעים שטועים במחשבתם שאין מה להשקיע בדירה שמיועדת להשכרה. 2 סיבות מיידיות וטובות ביותר לכך הן ראשית העובדה שהדירה הופכת להיות אטרקטיבית הרבה יותר עבור שוכרים פוטנציאלים, והסיבה השניה היא שדמי השכירות יכולים להיות גבוהים יותר בהלימה לשיפוץ.

איך להבטיח עבודה שעונה על המטרות?

אחד הכללים החשובים ביותר לפני שמתחילים את עבודת השיפוץ היא לשכור את האנשים הנכונים לעבודה, כדי שהשיפוץ אכן ישיג את מטרתו ויצליח להפוך את הדירה לאטרקטיבית ויקרה יותר. במקרה זה מדובר במעצבת פנים וקבלן שיפוצים רשום ומומלץ שיובילו את הפרויקט, תוך התאמה למטרת רכישתו של הנכס.

לצאת בהפסד? איך לא להשאיר זאת כאופציה?

כאמור, בימים אלה ממש אנחנו עובדים על דירת דופלקס ברחובות שנקנתה לצורכי השקעה. מדובר בדירה שכבר שנים רבות לא גרו בה, ולמשקיעים היה ברור שהיא חייבת לעבור שיפוץ. לאחר חיפושים של קבלן שיפוצים ברחובות, הם הבינו שיש כאן צורך בעבודה עם בעלי מקצוע איכותיים, שידעו להשביח את הנכס, כך שהוא ישיג את מטרתו הסופית אליו הוא נועד ושבעליו לא יצאו בהפסד, אלא רק ברווח.

חיפושיהם אחר קבלן שיפוצים באיזור רחובות, הביאו אותם אל חברת השיפוצים הראשונה בארץ, הלא היא "סוגרים הכל לדירה", ובבמסגרת הזו הם מקבלים את כל הקומפלקס של אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. החל ממעצבת פנים, ממשיך לקבלן השיפוצים וכלה בבעלי המקצוע: אינסטלטורים, נגרים, רצפים וכו'. כולם עובדים במסגרת פעילות החברה על פני מגוון פרויקטים שהוציאו את בעליהם מרוצים ושמחים מהתוצאות.

שלבי ההשבחה

בפרויקט המדובר התחלנו ממדידה מדויקת של הדירה, שגודלה כ- 140 מטר. המשכנו משם לבניית תוכניות מפורטות בשיתוף עם הלקוח, שתוכננו על ידי מעצבת הפנים שלנו, תוך התחשבות במטרות הנכס, רצונותיו וסגנונו של הלקוח, התנאים בהם מצויה הדירה וכמובן התקציב. השיפוץ עצמו כולל ריצוף מחדש של כל הדירה, שיפוץ המטבח, שינויים פנימיים של קירות הבית וחלוקה מחודשת של חללים, והחלפה של חדרי האמבטיה.

האטרקטיביות שבדירה

המטרה של השיפוץ היא בסופו של דבר לייצר דירה מרשימה שמעוררת חשק לגור בה, ובמינימום האפשרי של ההשקעה. עבודה מקצועית כזו שונה בתכלית משיפוץ של דירה למטרות מגורים, זאת בדיוק הסיבה שגם מעצבת הפנים וגם קבלן שיפוצים ברחובות חייבים להיות מן השורה הראשונה ועם ניסיון עשיר בהשבחת דירות.

לפני – אחריי! כך נראית רצפת הדירה לאחר עבודת ריצוף איכותית וגימור מקצועי.

לפני – אחריי! קצת מקרוב

לפני – אחריי! שירותים חדשים מסוג מונובלוק

לפניי – אחריי! מקלחון חדש וחיפוי קרמיקה

 

אולי יעניין אותך לשמוע מדוע בוחרים בנו ...

גם הלקוחות וגם ערוצי הטלוויזיה

שיפוץ דירה ברמת גן
סוגרים הכל לדירה שיפוצים - המלצה

חולמים לשפץ?

שיפוץ בשיטת סוגרים הכל לדירה יבטיח לכם תמורה מלאה עבור כספכם:

פתרון כולל מתכנון ועד ביצוע תחת קורת גג אחת, עמידה בתקציב ולוחות הזמנים!

לחץ כאן להשארת פרטים

לחיצה להצטרפות לקהילה שלנו במסנג'ר וקבל ראשון תוכן איכותי שיעזור לך בשיפוץ!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שאלה

שאלות?

חייגו 073-7766500 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

גם בערוץ 13 התלהבו מהסטנדרט שלנו!

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

פתרון כולל למשפצי דירה
עם סוגרים הכל לדירה

הטבות בלעדיות של "סוגרים הכל לדירה " לרכישת המוצרים המשלימים לשיפוץ: מטבחים ועבודות נגרות, קרמיקה וכלים סניטריים, מקלחונים וחיפויים, אלומיניום, מערכות מיזוג ועוד…

Call Now Button
גלילה לראש העמוד

פגישת ייעוץ ללא התחייבות!

עיצוב פנים ומדידות כלול במחיר השיפוץ!

נשמח להפגש, להכיר, לעזור לכם בכל הדרוש עם סטנדרט חדש של שיפוץ הדירה: משלב המדידה והתכנון ועד לשיפוץ ומסירת הדירה. אנחנו דואגים לכל השיפוץ כולל ניקיון הדירה והכל תחת אחריות אחת גוף אחד מקצועי ושירותי ואתם נהנים משקט ושלווה ומקבלים בית מושלם!

להתקשר אלינו, לחץ כאן: 073-7766500

אפשר להתחיל עכשיו שיחת וואטסאפ

או למלא פרטים ונחזור אליך בהקדם: