סוגרים הכל לדירה

שיפוצים

שיפוצים בכפר יונה: הפנטהאוז בכפר יונה, יצירה של שיתוף פעולה

"אני רוצה בית וואו..." לאחרונה הסתיימה בנייתו של פנטהאוז חדש ומקסים בכפר יונה. הכול שודרג, הוחלף, הותאם ועוצב לפי הצרכים של המשפחה. והתוצאה? WOW
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיפוץ דירה
התחל כאן

גלי גתר, עיצוב ואדריכלות פנים, ליוותה את רועי וקארין מרכישת הפנטהאוז ועד לכניסתם לבית מעוצב: "הבית נרכש מקבלן בשלב ראשוני, 'על הנייר' כמו שאומרים. בנייתו ארכה כשנתיים וחצי. מלכתחילה היה ברור לרועי וקארין שהם לא יסתפקו בסטנדרט של הקבלן אלא חשוב להם תכנון מראש, שיפוץ הדירה ועיצוב כדי להתאים את הדירה לצרכים ולחלומות שלהם. לרועי היה חשוב מאוד לחיות בבית מעוצב. לאחר הניסיון בדירה הקודמת שלהם, שאותה הם לא עצבו, הבין רועי את החשיבות של מעצבת ושל תכנון לפני הבנייה.

אחד ממשפטיו הראשונים היה: "אני רוצה בית וואו." נפגשנו ותכננו את הפנטהאוז מחדש, בהתאם לצרכים ולרצונות שלהם – חלל אירוח גדול, מטבח גדול ובו אי גדול, סוויטת הורים גדולה ומפנקת שיש בה מקומות אחסון רבים ועיצוב בסגנון מודרני. התכנון כלל: חלוקת פנים, תכניות אינסטלציה, חשמל ומיזוג אוויר, פרטי ריהוט ובחירת חומרים. הרבה ממה שהקבלן נתן שודרג. אך אי־אפשר ליישם את התכנית במלואה במהלך הבנייה ולכן היה צורך בחברת שיפוצים אמינה ומקצועית שתיישם את שאר תכנית השיפוצים בכפר יונה, כדי להשלים את האלמנטים העיצוביים, לאחר מסירת המפתח."

'סוגרים הכל לדירה שיפוצים' נכנסת לפעולה

הבחירה ב'סוגרים הכל לדירה שיפוצים' היא סגירת מעגל עבור רועי וקארין. "לפני כחמש שנים היה אירוע מכירה של מוצרי חשמל של 'סוגרים הכל לדירה'. בזכות החוויה הטובה והקנייה המוצלחת, ידעתי שסוגרים הכל לדירה היא חברה שאני יכול לסמוך עליה" מספר רועי, "בניית הדירה החדשה עמדה להסתיים וחיפשנו קבלן שיפוצים לשיפוץ דירה. שמעתי שיש אירוע גדול של 'סוגרים הכל לדירה שיפוצים' בארנה בהרצליה. אמרתי שאם 'סוגרים הכל לדירה' הרחיבו את פעילותם לתחום השיפוצים, אני אלך לשמוע. נפגשנו עם הצוות המדהים ומשם התחיל הרומן שליווה את הכניסה שלנו לבית החדש."

גם התהליך וגם התוצאה: סטנדרט חדש בשיפוץ דירה

"ראשית, התהליך היה מקצועי" משתפים רועי וקארין, "החל בחתימה עם הקבלן על הסכם מסודר שלוחות הזמנים והתקציב מוגדרים בו (ועמדנו במסגרת התקציב, כפי שסוכם מראש), המשך בביצוע מקצועי מאוד ובפיקוח הדוק, וכלה במסירת המפתח לבית נקי ומושלם. הם השקיעו ונתנו את כל כולם והייתה הרגשה שיש אבא ואימא לפרויקט, והם מלווים אותנו לאורך כל הדרך.

הצוות שעבד בשטח יום־יום היה מקצועי מאוד (והתכניות של המעצבת היו די מורכבות…) והיה פיקוח הדוק. לפחות 3 פעמים בשבוע נכנס מפקח לבדוק את הביצוע ולראות שהכול מתבצע לפי התכניות. כשאני מסתכל על המוצר המוגמר, הוא ברמה גבוהה מאוד. שנית, לא פחות חשוב, ידענו שיש פה חברה שאפשר לסמוך עליה – שאנחנו מוסרים את המפתח לדירה לאנשים אמינים, גם כשכבר גרנו בה. ולבסוף, אחד היתרונות המשמעותיים: לא צריך לדבר בכל פעם עם איש מקצוע אחר – אינסטלטור, חשמלאי, איש גבס, איש מיזוג וכדומה – ולסנכרן ביניהם. יש כתובת אחת. אנחנו מדברים עם 'סוגרים הכל לדירה שיפוצים' והם דואגים לכול. לכל המעטפת – גם ביצוע, גם אנשי מקצוע רלוונטים וגם ניקיון הדירה. שיפוץ דירה הוא מכלול והם דאגו לכל המכלול."

עבודת שיפוצים בכפר יונה: שיתוף פעולה מצוין

גלי גתר, מעצבת פנים, מציינת את שיתוף הפעולה הטוב עם הצוות בשטח: "נהניתי לעבוד עם אנשים קשובים מאוד, פתוחים ללמידה ומוכנים לתקן טעויות. כשמשהו לא היה ברור הם שלחו תמונות מהשטח ושאלו שאלות והתקיים דיאלוג פורה. עוד נקודה חשובה: בפרויקטים תמיד צריך להכריע בין אילוצים המתנגשים ביניהם. בפרויקט הזה, מצד אחד היה הכרח למהירות, כי רועי וקארין כבר עברו לביתם, ומהצד האחר לא היו פשרות על איכות לטובת המהירות. בסך הכול אוכל לומר כי שיתוף הפעולה היה טוב וכי 'סוגרים הכל לדירה שיפוצים' בהחלט באים לקראת הלקוח."

וטיפ קטן: כשרוכשים דירה 'על הנייר' – לא להמתין עם התכניות לשיפוץ דירה

רבים רוכשים מקבלן דירה 'על הנייר', בין שבאופן פרטי ובין שבתכנית המחיר למשתכן. אמנם בתכנית המחיר למשתכן שיפוץ דירה ייאלץ להמתין לסוף התהליך, כלומר לאחר מסירת המפתח, אך חשוב לתקצב שיפוץ דירה מראש בלקיחת המשכנתא. דירה הנרכשת באופן פרטי, אפשר וחשוב להתחיל לתכנן את השינויים בה מראש מכמה סיבות: הראשונה, אפשר להתמקח עם הקבלן ולהכניס שינויים בדירה תוך כדי הבנייה (זול יותר מלהרוס ולבנות אחר כך); שנית, אפשר לתקצב את ההחזרים מהקבלן, דבר הנכון גם לתכנית המחיר למשתכן; שלישית, תהליך בנייה אורך זמן.

בזמן הזה יחולו, כנראה, שינויים במשפחה (נישואים, לידת ילדים וכדומה) ויש להיערך להם מראש בדירה העתידית. כמו שקרה לרועי וקארין… "כשהם רכשו את הדירה היו הורים לשני ילדים וידעו שמתוכנן עוד ילד, ולכן היה התכנון בראייה עתידית והותאמה למגוריהם של זוג הורים עם שלושה ילדים." אומרת גלי גתר, המעצבת.

לסיכום, אומרים רועי וקארין: "תודה ל'סוגרים הכל לדירה שיפוצים' ובעוד כמה שנים, כשנעבור ונזדקק לשיפוץ דירה, ניפגש שוב."

מוזמנים להמשיך ולצפות בתוצאה:

תכנון ועיצוב פנים: גלי גתר, אדריכלות ועיצוב פנים

ביצוע: סוגרים הכל לדירה שיפוצים

שיפוץ דירה בכפר יונה

שיפוץ דירה

שיפוץ חדר אמבטיה

שיפוץ חדר אמבטיה

"סוגרים הכל לדירה", השיקה את "סוגרים הכל לדירה- שיפוצים" : שיפוץ הבית תחת קורת גג אחת.

דרור מגל ושי סטולר, הבעלים של "סוגרים הכל לדירה" אומרים כי "במשך השנים זיהינו צורך אמיתי בקרב אנשים המעדיפים לחדש ולשפץ (במקום לעבור דירה), ומבקשים שיפוץ מקצועי, איכותי ונטול סיכונים ותסכולים".

"גילינו ששוק השיפוץ בארץ פרוץ – אנשי מקצוע שאמורים להיות אמונים על הבטיחות והביצוע לא עובדים על פי תקנים, התמחור לצרכן לא הוגן, ולרוב, נגרמת חריגה בתקציב ובלוח הזמנים".

השרות החדש, שהינו הראשון מסוגו בארץ והבלעדי ל"סוגרים הכל לדירה" נועד ליצור סטנדרט חדש בישראל בשיפוץ הדירה וכולל את כל הפרמטרים החשובים כשנכסים לתהליך של שיפוץ דירה:

החל במדידה מקצועית ומדויקת, המשך בתכנון מוקפד וממשיך בביצוע מקצועי על ידי אנשי מקצוע טובים ומוסמכים ובפיקוח שלנו – קבלן שיפוצים רשים 25957 ועד למסירת הדירה כאשר היא נקייה ולאחר הדברה.

אולי יעניין אותך לשמוע מדוע בוחרים בנו ...

גם הלקוחות וגם ערוצי הטלוויזיה

שיפוץ דירה ברמת גן
סוגרים הכל לדירה שיפוצים - המלצה

חולמים לשפץ?

שיפוץ בשיטת סוגרים הכל לדירה יבטיח לכם תמורה מלאה עבור כספכם:

פתרון כולל מתכנון ועד ביצוע תחת קורת גג אחת, עמידה בתקציב ולוחות הזמנים!

לחץ כאן להשארת פרטים

לחיצה להצטרפות לקהילה שלנו במסנג'ר וקבל ראשון תוכן איכותי שיעזור לך בשיפוץ!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שאלה

שאלות?

חייגו 073-7766500 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

גם בערוץ 13 התלהבו מהסטנדרט שלנו!

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

פתרון כולל למשפצי דירה
עם סוגרים הכל לדירה

הטבות בלעדיות של "סוגרים הכל לדירה " לרכישת המוצרים המשלימים לשיפוץ: מטבחים ועבודות נגרות, קרמיקה וכלים סניטריים, מקלחונים וחיפויים, אלומיניום, מערכות מיזוג ועוד…

Call Now Button
גלילה לראש העמוד

פגישת ייעוץ ללא התחייבות!

עיצוב פנים ומדידות כלול במחיר השיפוץ!

נשמח להפגש, להכיר, לעזור לכם בכל הדרוש עם סטנדרט חדש של שיפוץ הדירה: משלב המדידה והתכנון ועד לשיפוץ ומסירת הדירה. אנחנו דואגים לכל השיפוץ כולל ניקיון הדירה והכל תחת אחריות אחת גוף אחד מקצועי ושירותי ואתם נהנים משקט ושלווה ומקבלים בית מושלם!

להתקשר אלינו, לחץ כאן: 073-7766500

אפשר להתחיל עכשיו שיחת וואטסאפ

או למלא פרטים ונחזור אליך בהקדם: