סוגרים הכל לדירה

שיפוצים

6 השלבים בעת שיפוץ דירה

כאשר משפצים דירה חשוב לעבוד לפי הסדר הנכון של הדברים, וכל שלב נבנה, למעשה, על פי השלב שקדם לו. ההקפדה על סדר העבודה הנכון קריטית להצלחת השיפוץ. לכן, עדיף לשכור חברת שיפוצים מקצועית ואמינה שתנהל נכון את העבודה.
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיפוץ דירה
התחל כאן

שלב 1: מדידה מדויקת

מדידה מדויקת של הדירה היא הדבר הראשון שיש לעשות כאשר מתחילים בשיפוץ דירה. התכנון והבנייה בפועל יעשו לפי המדידה הראשונית הזו, ולכן היא חייבת להיות מדויקת. אנחנו מציעים לכם לא לסמוך על עצמכם בעניין הזה ולהזמין מודד מקצועי. אפשר להזמין מודד עצמאי ועדיף להזמין מודד מחברת השיפוצים שאתם מתכננים לעבוד איתה. בכל מקרה, רק לאחר שיש בידיכם את המידות המדויקות ואת כל הפרטים הנחוצים ניתן להתחיל בתכנון העבודות.

שלב 2: תכנון מפורט – מונע תקלות בהמשך!

מעצבת פנים ישבו אתכם וילמדו את הצרכים והרצונות שלכם ואחר כך יממשו אותם בתכנית העיצוב – תכנון הדירה. מתוך תכנית העיצוב הזו תיגזר תכנית השיפוצים המסודרת, הנקראת בעגה המקצועית "פרוגרמה". בתכנית השיפוצים נקבע סדר העבודות המדויק שיש לבצע.

שלב 3: בניית כתב כמויות

אחרי שתכנית השיפוץ מקבלת אישור סופי, חברת השיפוצים מכינה את כתב הכמויות או מקבלת אותו ממעצבת הפנים. בכתב הכמויות מצוין כמה חומר יידרש לכל עבודה – כמה הכיורים ואיזה, כמה אריחים לקירות ומאיזה סוג, כמה מרצפות ומאיזה סוג וכו', והוא מאפשר לחברת השיפוצים לחשב את עלות השיפוץ המדויקת.

שלב 3: עוברים לשטח – הריסה ופינוי

לאחר שכתב הכמויות מאושר והפרויקט יוצא לדרך אפשר להתחיל להרוס את מה שדורש הריסה. בשיפוצים שהם יותר מתיקון קוסמטי של צבע לבית תמיד יהיה צורך להרוס משהו: חדרי רחצה, קירות, מטבח, כיורים, חלונות, תשתיות שעומדות להיות מוחלפות ועוד. ההריסה חייבת להתבצע בדיוק על פי הפרוגרמה כדי לא לשבור בטעות קיר שאמור להישאר לעמוד או לעקור מרצפות שאמורות להישאר במקומן. לאחר ההריסה יש לפנות את פסולת הבניין באופן חוקי ומוסדר. לא כדאי / מומלץ להתחיל לבצע עבודות בנייה לפני שפינוי הפסולת מסתיים.

פינוי פסולת בניין

פינוי פסולת בניין בשיפוץ דירה: סוגרים הכל לדירה שיפוצים

שלב 4: תשתיות ובנייה

אחרי שהסתיים שלב ההריסה והפינוי ניתן להתחיל להניח את התשתיות החדשות: חשמל, ביוב או מים, בהתאם לתוכנית. באופן טבעי יש להניח קודם את התשתיות ורק לאחר מכן להציב עליהן את הריצוף, הכלים הסניטריים וכו'. כשמסיימים להניח את ערכות התשתית אפשר להתחיל להניח ריצוף, קרמיקה, קירות גבס, קירות וכו'. אחרי שהכל מוכן חברת השיפוצים דואגת שוב לפינוי הדירה מהפסולת, ואז אפשר לטייח את הקירות ולצבוע אותם.

שלב 5: פיקוח ואישור

כשהדירה מוכנה חברת השיפוצים דואגת לביצוע סיור במקום, ובודקת שהכל בוצע כראוי, לשביעות רצונם המקצועי ולשביעות רצון בעלי הדירה. תקלות עשויות לקרות ואין דרך להימנע לחלוטין מטעויות אנוש, ועדיף לגלות אותן לפני הכניסה לדירה, כדי שאפשר יהיה לתקן אותן בקלות ובמהירות.

שלב 6: ניקיון, הדברה – ומסירה

לא כל חברת שיפוצים נותנת את השירות הזה אבל אנחנו ב"סוגרים הכל לדירה – שיפוצים" אוהבים לעשות את הדברים בצורה מושלמת. לכן, לאחר שהשיפוץ יסתיים ויאושר נדאג גם לניקיון הדירה ולהדברה, כדי שכניסתכם לבית החדש שלכם תיעשה בצורה הטובה והנעימה ביותר שאפשר. רק לאחר שהכל נעשה לשביעות רצוננו, הדירה נקייה ומודברת והכל מוכן, נמסור לכם את המפתח ונאחל לכם" תתחדשו!

אולי יעניין אותך לשמוע מדוע בוחרים בנו ...

גם הלקוחות וגם ערוצי הטלוויזיה

שיפוץ דירה ברמת גן
סוגרים הכל לדירה שיפוצים - המלצה

חולמים לשפץ?

שיפוץ בשיטת סוגרים הכל לדירה יבטיח לכם תמורה מלאה עבור כספכם:

פתרון כולל מתכנון ועד ביצוע תחת קורת גג אחת, עמידה בתקציב ולוחות הזמנים!

לחץ כאן להשארת פרטים

לחיצה להצטרפות לקהילה שלנו במסנג'ר וקבל ראשון תוכן איכותי שיעזור לך בשיפוץ!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שאלה

שאלות?

חייגו 073-7766500 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

גם בערוץ 13 התלהבו מהסטנדרט שלנו!

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

5 המפתחות לשיפוץ הדירה!

המדריך שיעזור לכם להתחיל את המסע לשיפוץ הדירה
ויעזור לכם לסיים אותו עם מינימום טעויות ומקסימום תועלת.

המדריך לשיפוץ הדירה

פתרון כולל למשפצי דירה
עם סוגרים הכל לדירה

הטבות בלעדיות של "סוגרים הכל לדירה " לרכישת המוצרים המשלימים לשיפוץ: מטבחים ועבודות נגרות, קרמיקה וכלים סניטריים, מקלחונים וחיפויים, אלומיניום, מערכות מיזוג ועוד…

Call Now Button
גלילה לראש העמוד

פגישת ייעוץ ללא התחייבות!

עיצוב פנים ומדידות כלול במחיר השיפוץ!

נשמח להפגש, להכיר, לעזור לכם בכל הדרוש עם סטנדרט חדש של שיפוץ הדירה: משלב המדידה והתכנון ועד לשיפוץ ומסירת הדירה. אנחנו דואגים לכל השיפוץ כולל ניקיון הדירה והכל תחת אחריות אחת גוף אחד מקצועי ושירותי ואתם נהנים משקט ושלווה ומקבלים בית מושלם!

להתקשר אלינו, לחץ כאן: 073-7766500

אפשר להתחיל עכשיו שיחת וואטסאפ

או למלא פרטים ונחזור אליך בהקדם: