לשירות לקוחות חייגו

073-7839404

לשירות לקוחות חייגו 073-7839404

אודותינו

החזון של "סוגרים הכל לדירה" הוא להיות החברה המובילה בישראל בליווי, ייעוץ, מכירה, תוכן ושירות ולחולל מהפיכה בדרך בה אנשים עוברים ומשפצים דירות ובתים.

נטלי & בוריס מטבחים ונגרות פועלת בתחום המטבחים ונגרות האישית משנת 1965 (55 שנים).
חברתנו מספקת שירותי נגרות שיש ונלווים למטבחים וארונות אמבטיה עבור לקוחות פרטיים, אדריכלים וקבלנים בירושלים ומרכז הארץ ברמת דיוק, נאמנות ועמידה בזמנים.
מייסד החברה הוא בוריס ציקוושוילי ז"ל, המוכר בשם 'בוריס קרמיקה ומטבחים' או 'אריחי בוריס' בשכונת גאולה- ירושלים. 
בוריס ז"ל היה בין חלוצי התחום בירושלים, במשך 11 שנים נטלי מלכא נכדתו הייתה יד ימינו בניהול עסקי המשפחה עד פטירתו.
מאז ועד היום נטלי שמה לרגליה את מפעל חיו של בוריס ז"ל כדי להמשיך ולהנציח את שמו הטוב בעשייה פורייה ואיכותית בתחום עם קהל הלקוחות הרב שנשאר נאמן מאז ועד היום.
 

הון אנושי מקצועי ואיכותי

חברת נטלי & בוריס שמה דגש מיוחד על ההון האנושי שמאופיין ביכולת מקצועית גבוהה לצד אחריות ודיוק בכל פרט. לפיכך, בעלי המקצוע שלנו הם מהשורה הראשונה ומהטובים בתחום ואנו מקפידים על עמידה בזמנים ועבודה איכותית ומדויקת משלב התכנון והשרטוט ועד שלב הביצוע והמסירה של כל מוצרנו לשביעות רצון הקבלן/ הלקוח.
לדוגמא: מעצבות הבית שלנו הינן פרילנסריות ולא מעצבות שכירות, מה שמבטיח את תקינות התהליך עד סופו במינימום זמן ומקסימום יעילות ואפקטיביות.
לכל לקוח אנו מצמידים מעצבת אישית, הלקוח מקבל את מספר הטלפון שלה מתחילת התהליך ועד לסופו ולשביעות רצונו, פגישות בשעות גמישות ועוד…
 
בנוסף, אנו מקפידים לעבוד עם מיטב המכשור וטכנולוגיות הייצור המתקדמות בתחום הנגרות, עם חברות מובילות ועם החומרים האיכותיים ביותר בעלי אחריות לשנים.
 

למה אנחנו?

אנו עסק משפחתי ותיק ויציב, מוכר ומנוסה
אנו בעלי אולמות תצוגה נגישים ונוחים לפגוש את לקוחותיכם בכבוד ובנעימות גם בירושלים וגם במרכז הארץ- נס ציונה
יש בידנו המלצות רבות מגודלי וקטני התחום
יש בידנו מערך ליווי שירותי ומקצועי מצוות מיומן עד לסיום הפרויקט
יש לנו ניסיון רב מול חברות בנייה ועמידה בלוחות זמנים ודחיפות במקרים מסוימים
המחירים שלנו הוגנים גם ברמת הקבלן וגם ברמת הלקוח הפרטי
אנו מסוגלים לספק סל מוצרים נרחב- נגרות לכל הבית, מטבחים, שיש למטבח ואמבטיה, חיפויים, דלתות פנים, ברזים, מכשירי חשמל ועוד. כך שלקוחותיכם יכולים ליהנות מקורת גג אחת.
 

הקונספט שבגללו עובדים איתנו

יצרנו חממה שמאחדת בין שירותי חברה גדולה ומקצועית לבין יחס אישי ואינטימי עם הלקוח קצה.
אנו עובדים עם מעצבות מומחיות ותוכניות מדויקות עד לשלב הביצוע, עם המכשור הכי מתקדם בייצור- כראוי לחברה, אם זאת היחס שלנו לכל אורך הדרך הוא אישי ומאוד קפדני כלפי הלקוח וכלפי כל הפרויקט – כיאה לנגר פרטי.
הקונספט שלנו עובד נפלא עם פרויקטים ייחודיים, בהם רוצה הקבלן לתת ללקוחותיו שירות שונה ואחר ממה שמוכר עד היום בארץ. 
מענה זה ללקוחות הקצה בידיעה שלמה שיוכלו להקל על התהליך, על זמן הביצוע של הפרויקט עצמו ועל בחירותיהם ע"י קורת גג אחת לכל מה שהם צריכים מהווה ייחודיות ובידול רציני בכל עולם הפרויקטים הרווח כיום בארץ.
 

ניסיון עשיר- בין לקוחותינו

במהלך השנים ומתוך ניסיונו הרב בתחום של בוריס ז"ל המייסד, צברנו  בעבודה עם קבלנים אשר בחרו בנו שוב ושוב לביצוע עבודות הנגרות בפרויקטים שלהם. 
בין החברות איתן עבדנו ניתן למנות את: 
מנדי ייזום ובניה בע"מ- האחים חלאילה, מקסיקו ישראל, אחים סמי 2000 בע"מ, רינגל בניין ופיתוח בע"מ, ג.אור בע"מ, פתחו גרופ בע"מ, יניב רבי הנדסה וניהול בע"מ, ג'יי טי אל וי קניון רמות, חי ארט בניה ויזמות בע"מ, א.ק.ש בניה ויזמות בע"מ, משה קמחי בניה ושיפוצים בע"מ, נופי עידן בע"מ, הר ברמה- עמרם מינצברג, חברת יונתן לבניה ושיפוצים- ריקי, בית היתומים ציון בלומנטל, האחים רוטמן בע"מ ועוד. (מצ"ב חלק מהמלצות הקבלנים לעיונכם)
בכל פרויקט, גדול כקטן, אנו מקפידים על ליווי צמוד וקשר רציף עם לקוחותינו, משלב קבלת הפרויקט ועד לסיומו המוצלח.
אנו כאן כדי לתת ללקוחותיכם חוויה שונה, מקצועית וקלילה לעבר בית חלומותיהם ולשמש לכם כעוגן להתנהלות תקינה של הפרויקטים מתחילה ועד הסוף.
ספר לנו כיצד נוכל לעזור לך
דילוג לתוכן