לשירות לקוחות חייגו

073-7839404

לשירות לקוחות חייגו 073-7839404

שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

ההרשמה לדיירים אינה כרוכה בתשלום אך יש להירשם בדף הרישום לכל אירוע כל מנת שנוכל להיערך.

לא. אנו שמים דגש על שמירת הפרטיות של הדיירים והחברים. זו בדיוק הסיבה שהקמנו את מוקד "סוגרים הכל לדירה" והמוקד שלנו הוא זה שמתאם את שעות ההגעה לאירועים שלנו, אנו לא מעבירים רשימות של דיירים לספקים או לחנויות. במידה ואתם מבקשים בעלי מקצוע, אנו מעבירים את פרטי הפניה לבעלי המקצוע והוא מתאם אתכם עצמאית.

ישנן מספר סיבות. סיבה ראשונה היא שעלינו לווסת את המגיעים לערב. הסיבה השנייה היא שבכל ערב יש כיבוד ועלינו לדעת מראש את כמות המשתתפים באירוע. סיבה שלישית, מידי פעם קורה שיש צורך לעדכן את הנרשמים לאירוע מסוים לגבי שינוי מיקום או תאריך. קרה בעבר שדיירים שלא נרשמו הגיעו לאירוע בתאריך שהשתנה אך לא קיבלו את ההודעה שלנו…

נרשמים עשרות זוגות לכל ערב. על מנת לווסת את הדיירים ולתת לכם את השירות הטוב ביותר הכולל יועץ מקצועי שיתלווה אליכם במהלך הערב הקמנו את "מוקד סוגרים הכל לדירה" שקובע לכם פגישה אישית בשעה הנוחה לכם להגיע.

לא, לא בכל אירוע נמצא נציג של "סוגרים הכל לדירה"

בוודאי. "סוגרים הכל לדירה" הינו שירות מקצועי וכולל לרוכשי דירה ומשפצים ובמסגרת השירות אנו מספקים גם בעלי מקצוע למעבר דירה וכן מקיימים ערבי תוכן בנושא משכנתא ועיצוב הבית.

בעלי המקצוע של "סוגרים הכל לדירה" נבחרו בקפידה על מנת לתת שירות לחברי "סוגרים הכל לדירה". אנחנו מצרפים בעלי מקצוע לשירות רק לאחר שאנו מקבלים המלצות עליהם ולרוב רק לאחר פגישה פרונטאלית אצלנו במוקד. לאחר שהם נותנים שירות לדיירים אנחנו מבצעים סקרים לדיירים על טיב השירות והמקצועיות וגם מעלים לאתר חלק מההמלצות בדף הבית.

בנוסף, במידה ומתעוררת סוגיה כלשהי עם ספק או בעל מקצוע, המוקד שלנו כאן כדי לעזור ולגשר בין הצדדים.

בניגוד לדייר זה או אחר שמשתמש בבעל מקצוע מסוים פעם אחת במהלך מעבר הדירה (לדוגמא: מיזוג אוויר, גבס, ניקיון, הובלה, נגר וכו') לבעלי המקצוע שלנו כדאי לתת שירות מצוין מכיוון שהם משרתים דרכנו אלפי דיירים ומשפצים במהלך השנה.

בוודאי. המוקד שלנו הוא מוקד אנושי הממוקם בנס ציונה ומאויש בין השעות 09:00 ל-16:00 בין הימים א' עד ה' ומספר הטלפון הוא 072-2222191.

התשובה היא לא. כאשר אנחנו בוחרים ספק לעבוד אתו אנחנו שמים דגש על מוצר איכותי שיתאים לרוב הדיירים, שירות טוב ללקוח ואנו דואגים להצעה ייחודית ובתנאים מיוחדים לערב המכירות – רק לחברים ורק לערב המכירה

כפי שציינו, הערבים שאנחנו מארגנים הם ערבי מכירה. על מנת שתבינו את ההטבה, המחיר והתנאים הניתנים לכם, יש לבצע סקר מחירים ומוצרים ולבוא מוכנים. גם מבחינת המוצרים שאתם צריכים וגם מבחינת מחירים שראיתם בשוק. כמו כן, כדאי להגיע גם עם מידות ותוכניות דירה מה שיעזור לכם לבחור ארונות, מוצרי חשמל, מיזוג אוויר, גופי תאורה ועוד.

כפי שציינו, ימי המכירות שאנחנו מארגנים הם ימי מכירה. על מנת שתבינו את ההטבה, המחיר והתנאים הניתנים לכם, יש לבצע סקר מחירים ומוצרים ולבוא מוכנים. גם מבחינת המוצרים שאתם צריכים וגם מבחינת מחירים שראיתם בשוק. כמו כן, כדאי להגיע גם עם מידות ותוכניות דירה מה שיעזור לכם לבחור ארונות, מוצרי חשמל, מיזוג אוויר, גופי תאורה ועוד.

כן. המחירים והתנאים של "סוגרים הכל לדירה" ניתנים ותקפים לערב הספציפי בלבד. ערבי המכירה הם בתנאים מיוחדים וניתן לנצל את התנאים בערב האירוע בלבד.

בוודאי. אם השתמשתם כבר בשירות שלנו דרך האתר הסלולארי, נפתחה לכם האפשרות לשלוח המלצה לחברים. כל המלצה מזכה המביאה חברים לאירועים מזכה אתכם בפרסים (כל הפרטים באתר הסלולארי). כמו כן יש לנו תכנית שותפים ותגמולים

 
ספר לנו כיצד נוכל לעזור לך
דילוג לתוכן